Save G3 ;]

Status
Zamknięty.

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
Witam, zwaliłem sobie całą grę oczyszczając najpierw Cape Dun , Potem Monterę i w ogóle. Teraz jak szedłem do Klanu Młota to orkowie sie na mnie rzucają :/. Nie wiem co mam zrobić, więc proszę was o save z tego okresu..

Tzn, może być troche wcześniej, np końcówka w Faring, albo początek Faring, obojętne mi to

Błagam o pomoc!!

GG 6777465
mail matt13_93@o2.pl

co jeszcze?

będa plusy wszystko niewiadomo co , blagam o pomoc !
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie wiem czy nie chlapnę gafy ale tak chyba jest, że
orkowie w Nordmarze nie są przyjaźnie nastawieni :p i atakują cię bez niczego

Jeśłi odbiłeś Cape Dun i Montere to jeszcze nic się nie stało :p
 

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
No tak, ale w takim razie jak ja mam pogadać z przywódcą klanu młota?

Jak na mnie lecą wszyscy,.?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Powaliło ci się i poszedłeś nie tam gdzie trzeba :p
CYTAT
„Odszukaj Xardasa!”
Gdy już dotrzesz do Klanu Wilka, odszukaj Grima – przywódcę wioski. Jest to pierwsza osoba, która posiada konkretne informacje dotyczące Xardasa! Opowie ci o układzie między Klanem Wilka, a Xardasem oraz zaproponuje, aby odnaleźć Hansona, który udał się na północny wschód wraz z magiem. Nie pozostaje nic innego, jak skierować się we wskazanym kierunku. Trudno określić dokładnie położenie Hansona. Powinieneś iść na przełaj, na północny wschód, a znajdziesz go na jednym ze wzniesień. Gdy już z nim porozmawiasz, dowiesz się, że rzeczywiście spotkał Xardasa ale nie może cię do niego zaprowadzić. Na ratunek przychodzi kręcący się w pobliżu Szaroskóry. Jeśli dasz mu kawał surowego mięsa, zaprowadzi cię prosto pod wrota wieży maga.
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Gdzie ty w klanie Młota masz orków? Wszystkie klany z Nordmaru są negatywnie nastawione względem orków i dlatego wszyscy orkowie będą cie atakowali w Nordmarze. W klanie młota musisz im odzyskać kopalnię którą zajęli orkowie, zresztą prawie w każdym klanie dostaniesz za zadanie rozwalić jakiś obóz orków, a jest ich tam sporo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom