Save Do G3.. Szybko

Status
Zamknięty.

Krzycho

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
10
Witam wszystkich.. Potrzebuje pilnie sawe to gierki G3... Ukończyłem gre w Okarze.. właściwie juz teleportowałem sie do vengardu... Bede wdzieczny jeżeli ktoś podzuci save na około ten moment gry... Wypełniłem wszystkie mozliwe zadania do tego momentu i zadnego nie zepsułem wiec prosiłbym o mozliwie podobny save... Nie bedzie źle jak save bedzie w okolicach Myrtany albo gothy... Najlepiej wojownik .... Pozdro i mam nadzieje ze ktos ma takowy save.. czekam na szybka reakcje

Jak napisałem wcześniej save nie musi byc tak dokąłdny zalezy mi tylko aby wszystkie brane zadania były wykonane i zadno nie było nieudane... Odbiłem Cape Dun, Montere i czystki w Gotha. Wykonywałem ostatnie zadanie w Okarze.. I juz czekało nastepne zadanie na mnie.... Trelis... Ale nie zdązyłem tam dojsc...

Level 29
Siła 270
Umiejętności łowieckie cos około 80
Punkty życia cos ponad 300
Wytrzymałość około 220
Mana 100

Walka mieczem jednoręcznym - mistrz
Walka mieczem dwuręcznym chciałbym sie jaknajszybciej nauczyc
Kusze - 2 poziom
Tarcze - 0
jakieś jeszcze inne miejsze umiejetnosći, wazne jest to ze miałem złodziejaszka prawie na full tylko odwieranie arcytrudnych zamków jeszcze mi brakowało ale nie miał kto mnie tego na uczyc na tym etapie gry.. Ale tego nie wymagam bardzo w savie...

Jestem za buntownikami wiec nie oczekuje sava w którym bohater stoi za orkiami..

Statystyki nie sa moze takie dokąłdne bo gra mi sie troche wczytuje i tak dokąłdnie nie podałęm
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
Moge dać gostka na 40 lv, któremu do "obróbki" zostało Treilis i Farring, 2 poziom broni 2 ręcznych (Własnoręcznie wykonany miecz 2 ręczny) ~450 siły, mistrz kuszy (kusza niewolnika, czy tam łowca niewolników). Skumany z buntownikami, popsute chyba 1 zadanie (przy wyzwoleniu jakeigoś miasta zleceniodawca padł pod moim mieczem). Jak chcesz to sie zgłoś na gg: 6976708
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom