Reputacja U Asasynów

Status
Zamknięty.

antywisla

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
3
juz zrobilem praktycznie wszystkie zadania na pustyni a mam reputacji 68 u asasynow i nie chce mi juz drgnąć , co trzeba zrobic jeszcze zeby dostac sie do tego ishtar??
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
najlepiej poluj na koczowników za nich jest najwięcej aha i jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zabij magów wody za nich też troche jest ale najwięcej dostaje sie za zabijanie koczowników ja jak narazie znalazłem 3 miejsca gdzie można zdobyć respekt u Asasynów są to jedno obok Lago jest tam przywódca koczowników drugie obok Bragi w ruinach znajdujemy maga który prowadzi na nas do ich obozu i trzeci na oazie niedaleko Bakareshu oczywiście jest ich pewnie więcej ale trzeba szukać
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
To ja się wkurzyłem, bo mam 74% u Assasynów i brakuje mi jeszcze 1% aby dostać się do Ishtar. Zabijaj koczowników i Magów Wody. Mi został jeszcze Nefarius, ale jak napisałem w temacie (Nefarius czeka...) nie mogę go zabić.


Pozdro
 

antywisla

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
3
dziekoweczka ale zrobilem zadanie w bradze i dostalem 10% do asasynow z tymi daninami dla zubena :D i juz jestem w ishtar
pozdro.



kazdy to powie Cracovia rządzi w Krakowie :D
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
spróbuj zabic Nefariusa komenda w konsoli , bodajze kill i zobacz czy ci zaliczy
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Nefariusa (jeżeli jest w twojej drużynie i nie chce się odłączyc) to mżesz go zabi czarami obszarowymi (np. Ekzplozja lodu) Jeżeli zabijesz wszystkich magów to dostajesz jeszcze premię do tego. Ja mam już 80 coś % i zrobiłem już test na Assasyna.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
na ale przydalby sie spis gdzie i u kogo, a nie zabij magow wody i koczownikow...

otoz... ja narazie mam 67 reputacji u asasynow i staram sie o wiecej...
wiem ze...

za danine jest reputacja (Braga)... +15
za zabicie Shakyora (k. Lago)... +4
za wykonanie zadan Soboty... (Montera) +2
za znalezienie szkatulki kupca Basira... (Tawerna w Monterze) +1
za znalezienie i pomszczenie Ramireza (Mora Sul) +10
za zabicie koczownikow obok Bakareshu +20
za dostarczenie listu do Sigmora +15
niech inni tez dopisuja gdzie co i jak :) zeby bylo na ten wzor powyzej to kazdy bedzie wiedzial :)
 

martito

Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
51
za załatwienie koczowników niedaleko Bakareschu +20

załatwienie wszystkich magów wody w Varancie +18 (+4 za wykonanie questa)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
a propo magow wody... generalnie ich wszystkich wytne bo jestem asasynem...
ALE... niedaleko saturasa i myxira jest artefakt adanosa... i generalnie jesli zabije ich odrazu to nic nie przeszkodzi czy msuze wypelnic u nich zadania i dopiero wtedy ich zadzgac ? :D

btw. co jeszcze mozna walnac zeby byl resp u asasynow wiekszy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom