Problemy Z Misjami

Status
Zamknięty.

macfly90

New Member
Dołączył
7.12.2006
Posty
3
Kilka problemów:
Zaniosłem skrzynki dla kowala w Ben Sali. Czytałem o jakiejs misji mającej polegać na przyprowadzeniu niewolnika. Tyle, że ja nie mam taiej opcji rozmowy ani nawe misji. Kowal ten powinien mieć chyba tez przepis na miecz mistrzowski, ale jedyny jaki ma to na miecz półtoraręczny.

W Ben Sali dostałem misje o zabiciu niejakiego Basira. Czy ktokolwiek ma pojecie gdzie on jest?
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Basir jest w Monterze w karczmie a przepis na miecz mistrzowski powinien mieć ale może nie mieć co looty są losowe! :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
powiedziec ze basir jest w monterze to jeszcze nic! powiedzcie mu lepiej jak go zabic :D ja sam tego nie zrobilem ponieważ rzuca sie na mnie pol miasta... (czekam az bede odbijal montere na koncu gry to wtedy go wykoncze :D ) no chyba ze wy macie inny sposob
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(doctor @ 11-12-2006, 10:23) [snapback]129731[/snapback]

powiedziec ze basir jest w monterze to jeszcze nic! powiedzcie mu lepiej jak go zabic :D ja sam tego nie zrobilem ponieważ rzuca sie na mnie pol miasta... (czekam az bede odbijal montere na koncu gry to wtedy go wykoncze :D ) no chyba ze wy macie inny sposob



Idziesz i mówisz mu, ze przyszedłes go zabić
nie zgadzasz się na łapówkę i on sam cie atakuje

ty wtedy nogi za pas i biegusiem za miasteczko ( tylko pilnuj cobyś za daleko nie odbiegał, bo zawróci )
za miastem go wykończ.
warunkiem jest te + 75 % respa, qwtedy nawet jak ktoś zobaczy zabójstwo to nic ci nie zrobi
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
łłłłooooo a u mnie nie ma opcji takiej w dialogu z nim... po prostu jest handluj :/
dziwne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom