Problemy Techniczne

Status
Zamknięty.

kubag02

New Member
Dołączył
7.2.2010
Posty
7
Witam. Niedawno postanowiłem mimo wszystko zagrać w Gothica 3 i niestety moje obawy potwierdziły się. Pomimo, że mój komp spełnia wymagania tej gry, ona i tak mi się tnie i aby płynnie chodziła, muszę grać na najmniejszych detalach (a tego bardzo bym nie chciał). Dodam, że pobrałem patcha 1.73 i rzeczywiście, sytuacja uległa poprawie, ale dalej nie mogę grać nawet na średnich detalach. Jakby co, tutaj macie parametry mojego kompa. Nie wiem, co wymaga poprawy, ale może Wy mi powiecie. Chciałbym, żeby gierka płynęła mi na najwyższych detalach (ahhhh xD). Co mam w tym kierunku uczynić? Z góry thx za wszystkie instrukcje xD
Tutaj parametry kompa:
komppv.jpg

Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 9600 GT
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Gothic 3 jest strasznie kapryśny. Na niektórych starych sprzętach działa super, a na świeżo kupionych, nowych może się ciąć. Polecałbym zainstalowanie SP3 na windowsa. RAM'u też można by dołożyć - ale nie musi ci działać lepiej.

Próbuj też przeinstalować grę i zainstalować inny patch, starszy. Może na nim będzie ci lepiej działać. Wyłącz cienie.

Jak nic ci nie pomaga graj na najmniejszych detalach z najlepszymi teksturami, gra się lepiej a nie zwalnia za bardzo.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Mam tą karte graf.U mnie też nie działa płynnie a na starym zlomie nie przycina.G3 ma humory jak kobieta w ciąży.Raz potrafi przyciąć że widać pojedyncze piksele a czasami gra płynnie.W Zmierzchu Bogów jest jeszcze gorzej.Wątpie żeby cos dalo się zrobić.Po postu gra nie współpracuje w 100% prawidłowo z kartą.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Dziwne, na GF 9600 powinien śmigać, spróbuj zainstalować inne sterowniki do grafy bo to aż dziwne.
Procesora nie masz za mocnego, ale ja w G3 płynnie grałem w Athlonie 2200+ więc ten twój powinien stykać.
A jaki masz zasilacz? możliwe że sie przegrzewa przy dużym wysiłku jakim jest Gothic 3 i daje takie efekty.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Zwiększ pamięć wirtualną ilość twojej pamięci razy 2,5
Wyłącz zbędne procesy działające w tle, kiedy odpalasz gothica.
Zaktualizuj sterowniki do grafy na najnowsze.

Możesz spróbować z programem Game XP ON generalnie podkręca parametry kompa pod gry.

Faktem jest, że u każdego to może być coś innego.
Równie dobrze możesz mieć zawalony dysk.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom