Problem Ze Sterowaniem

Status
Zamknięty.

Illyasviel

New Member
Dołączył
30.1.2008
Posty
1
Jeśli padło już to pytanie to z góry przepraszam, ale nie znalazłam nigdzie takiego tematu....

gdy włączam grę, jedyne klawisze, które działają, to klawisze ruchu. Nie pomagają zmiany w ustawieniach, ani przeinstalowanie gry.
Czy ktoś może wie, co z tym zrobić?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Miałem taki sam błąd jak miałem wirusy na dysku. Spróbuj najpierw skopiować sobie na 2 dysk save'y, zrobić formata i dopiero później zainstalować grę. Jeśli nie podziała możesz mieć po prostu uszkodzoną płytę. Wgraj sterowniki do klawiatury, może pomoże. Spróbuj też reinstalować i grać od początku a nie na tym samym zapisie, bo konsultowałem się z kolegą i powiedział, że gdy podczas robienia save'a robił na kompie coś innego też nie działały mu inne klawisze(tzn. nie działały mu cyferki). Mam nadzieję, że pomogłem :) .
PoZdRo! :)
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Słyszałem wiele takich przypadków, choć sam czegoś takiego nie miałem. Jak wiesz G3 to bardzo wymagająca gra, od klawiatury też sporo wymaga. Spróboj skrócić kabel od klawiatury, bo przez to ze jest długi, to sygnał sie utraca pod koniec kabla, a te klawy bezprzewodowe to już wogle... Najlepiej obetnij tak z pół metra, tylko nie za dużo bo też źle będzie. Po tej operacji dobrze jak posmarujesz te wejście PS2 czyli od klawy, olejem roślinnym (tak to naprawde pomaga, w najnowszych grach te klawy niezbyt dobrze się spisują i trzeba stosować wspomagacze niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom