Problem Przy Wczytywaniu

Status
Zamknięty.

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
1. Gdy uruchamiam grę i wczytuję byle jaki zapis komp zaiwesza mi się gdy pasek dojdzie do pewnego momentu. Obrazek który jest wtedy wyświetlany to zębacz stojący w rzece przed mostem. Zawiesza mi sie zawsze w tym samym momencie głos zawiesza sie także. Jedynym sposobem aby to obejsć jest włączenie nowej gry i gdy rozpocznie się walka w Ardei moge wczytać bez problemu. Jest jakiś sposub aby to naprawić bo nie chce cieągle uruchamiać ostatniej gry poprzez rozpoczęcie nowej.
2. W redock jakiś gosć kazał mi pozbyć się tych patrolów. Zabiłem orków na farmie, ale mam kłopot z drugim.
Znalazłem ognisko przy którym stało kilku orków ale gdy ich zabiłem i nie miałem wykonanego zadania. Dalej za orkami była jakaś rozwalona chatka. Innych orków w okolicy nie znalazłem.
3. Gdy byłem w Monterze nie wykonywałem żadnych zadań tylko od razu zacząłem walkę z orkami i wybiłem wszytkich wyzwalając miasto spod władzy orków. I czy tym sposobem straciłem jakiegoś questa?
4. Czy wogóle są związane jakieś questy z wyzwalanie miast?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
1. Gdy uruchamiam grę i wczytuję byle jaki zapis komp zaiwesza mi się gdy pasek dojdzie do pewnego momentu. Obrazek który jest wtedy wyświetlany to zębacz stojący w rzece przed mostem. Zawiesza mi sie zawsze w tym samym momencie głos zawiesza sie także. Jedynym sposobem aby to obejsć jest włączenie nowej gry i gdy rozpocznie się walka w Ardei moge wczytać bez problemu. Jest jakiś sposub aby to naprawić bo nie chce cieągle uruchamiać ostatniej gry poprzez rozpoczęcie nowej.
2. W redock jakiś gosć kazał mi pozbyć się tych patrolów. Zabiłem orków na farmie, ale mam kłopot z drugim.
Znalazłem ognisko przy którym stało kilku orków ale gdy ich zabiłem i nie miałem wykonanego zadania. Dalej za orkami była jakaś rozwalona chatka. Innych orków w okolicy nie znalazłem.
3. Gdy byłem w Monterze nie wykonywałem żadnych zadań tylko od razu zacząłem walkę z orkami i wybiłem wszytkich wyzwalając miasto spod władzy orków. I czy tym sposobem straciłem jakiegoś questa?
4. Czy wogóle są związane jakieś questy z wyzwalanie miast?


3. HOHO i to tyle, że głowa mała.
4. Tak są takie questy. Dostajesz zadanie z wyzwoleniem miasta i je wyzwalasz.
2. A czy na pewno dobiłeś tych orków mieczem? Bo pewnie zostawiłeś ich tak jak leżeli a oni są tylko ogłuszeni.
1. Po prostu przeinstaluj grę. Może nagrało się coś z błędem. Powinno pomóc. Aha polecam wgrać patcha 1.09. Pomaga na zapisy gry.

Pozdrawiam.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Tam zabiłem je na 100% później wracałmet tam chyba z 5 razy i wszyscy nie żyli.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Hmm to ja nie wiem. :huh: Może ci jakiś zwiał albo masz po prostu błąd w grze uniemożliwiający zakończenie tego zadania. Może ktoś ci jeszcze pomoże.

Pozdrawiam.
 

Xyz Zyz

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
5
LOL! Od razu po dojściu do Montery wszystkich wybiłeś? Brzydko tak czitowac ^^

Mam pytanie odnośnie Vereka, przywódcy orków w Monterze: Czy dostaniemy od niego później jakieś głowne zadania?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Xyz Zyz mogłeś założyć nowy temat, bo zrobi się mały offtop. Ale jak już spytałeś to odpowiem. ;) Zależy po czyjej stronie grasz. Ogólnie to orkowi przywódcy nie dają głównych zadań (może jakiś daje). Jeśli grasz po stronie buntowników to po prostu idziesz do innego miasta po odbiciu Montery. Jak po stronie orków to pewnie musisz tylko zniszczyć rebelie i idziesz dalej.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom