Postacie

Jaką postacią graliście lub gracie w Gothica 2


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Napiszcie jaką postacią gracie luc graliście w gothica 2. Czekam na wasze odpowiedzi. Serdecznie prosze o zagłosowanie. Pozdro bezi
cool.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Nie wiem po co zakładałeś tą ankiete bo była albo jest (nie wiem czy już zamknięta) taka sama. Nawet było takich kilka i to nawet niedawno. Wracając do tematu to ja grałem Najemnik ------> Łowca Smoków.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc zagłosowałem na Maga.Jest on trudną postacią i dlatego tylko zawansowani gracze grają tą ścieżką.Zresztą gdy rozwiniemy postać można też zacząc nauke walką broniom białą( dla tych którzy niewiedzą jest to broń jedno dwu ręczna).Wszystkim polecam drogę nowiciusz--->mag--->arcymag.

Pozdro
tongue.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Zagłosowałem na Najemnika i Łowcę Smoków, bo dla mnie to najbardziej klimatyczne postacie i najfajniejsza gra jest właśnie z nimi. Oczywiście to jest moje zdanie jak coś. Wole ich, bo łatwo się nimi gra i ma się więcej znajomych z Gothica 1 bo w końcu jest Torlof, Lee, Wilk i inni a jako magowie to tylko Milten. Co do strażników to nikogo tam nie ma. Jakoś fajnie tak być z znowu z kumplami.

Polecam granie Najemnikiem.
tongue.gif
Nie pożałujecie.
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A ja preferuję Nowicjusza -> Maga Ognia. A dlaczego? Gra tą postacią jest najbardziej zrużnicowana. Poznajemy naprawdę potężne czary, dzięki którym możemy skutecznie oczyścić sobie drogę, gdy zależy nam na szybkim dotarciu do celu. Fakt, że na początku trzeba się trochę pomęczyć, ale później jest naprawdę genialnie
happy.gif
. Wszyscy odnoszą się do nas z szacunkiem, co mi osobiście odpowiada :]. Na drugim miejscu umieszczam Najemnika, ze względu osobistego gustu. Droga Strażnika jest według mnie mało ciekawa, choć dobrze jest nim zagrać za pierwszym razem, bo poznaje się grę dzięki temu
smile.gif
.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Ostatnio postanowiłem przejść Gothica 2 Magiem. Spodobało mi się choć w niektórych momentach trzeba było się troche nabiegać
biggrin.gif
. Ta droga odpowiada mi najbardziej. Ciekawe a zarazem potężne zaklęcia doją piękne efekty gdy spotkamy neprzyjaciela na drodze. Tą postacią gra się niełatwo ale naprawdę warto spróbować.
Pozdro
 

Gother

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
47
Ja grałem paladynem. Ma on najlepszy pancerz w G2. Świetnie się prezentuje razem z kuszą łowcy smoków i skonsekrowanym mieczem. Wybrałem go też dlatego, że ma on jeden z najpotężniejszych czarów w grze: zniszczenie zła.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nejemnik a potem Łowca Smoków. Paladyn to zbyt łatwa postać, przecierz ze swoim czarem swieta strzała czy jakos tak to gre mozne przejsc właściwie bez zadnego wysiłku. Najemnik/Łowca mają ciekawe misje, fajne zbroje i obracają sie w fajnych klimatach i gronie ciekawych postaci. Pozatym jeśli ktoś lubi walke w zwarciu a nie na dystans to ta postac jest dla niego. Nie jest tez za łatwo, bo przecierz nie zjednujemy sobie sympatii wielu ludzi i dlatego właśnie jest ciekawie
biggrin.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
ja także na pierwszym miejscu stawiam grę magiem, ponieważ gra się niełatwo, są ciekawe misje, a także ze względu na naprawdę dobre czary, dzięki którym można się miło pobawić lub w przyjemny, aczkolwiek nie łatwy sposób, przejść grę. Na drugim miejscu stawiam najemnika, gdyż bardzo sympatycznie gra się jako mistrz miecza i przy tym dobry strzelec.



Pozdrowienia - pepon
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja niemam ulubionej gildi poniewaz magiem gra sie ciezko na początku ale potem gra robi sie naprawde ciekawa bo dowiadujemy sie co sie stalo z bractwem śniącego kim sa poszukiwacze i mozna o tym pogadac z carnym magiem w dworze irdorath, z lesterem, z angarem za expa i zadania sa bardzo ciekawe np. ratujemy wina a on sobie idze do klasztoru i wygląda t ociekawie jak on sobie stoi przy kręgu a nastrazy poczukiwacze, no paladyn jest fajny bo moim zdaniem najlepiej wygląda z broniami dwurecznymi na placach a zwlasza z mieczami, podobaja mi sie ich zbroje i fakt ze ciesza sie szacunkiem, lowca smokow niespecjalnie mi sie podoba
no. lekki pancerz lowcy wogole mi sie niepodoba, a ciężki pancerz najemnika ktory jest niezly mozna w uczciwy sposob zdobyc dopiero w 3 rozdziale czyli wtedy gdy sie dostaje pancerz lowcy smokow no i tez jestesmy wojownikiem co wogole nierozni sie od gildi paladyn, fajnei sie gra ta gidlia bo maja duzo kasy i dlatego najemnikiem jest latwiej zdobyc te 32000 sztuk zlota niz paladynem te 7000szt.
tak wiec wole maga bo jest ciekawiej.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ja zaglosowalem na Paladynow:) Podchozda oni pod moj charakter a pozatym to troche ironoczne ze byly skazaniec zostaje strozem prawa:) Zbroje paladynow tez mi sie bardzo podobaja oraz Miecz Gniew Innosa to najlepsza bron w grze
Paladyni maja dobry kodeks moralny i mozna sie od nich dowiedziec pare ciekawych rzeczy o sytuacji na kontynencie i posluchac gadania o strategi walki z orkami;) wiec wszytko jest pieknie
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja tradycyjnie jak na innych forach głosuje na ,, Obywatel, Strażnik miejski, paladyn”.
Postać paladyna bardzo podchodzi pod mój charakter. Cenię paladynów za całokształt, za wolę walkii, za obronę dobre imienia Innosa. Zostać paladynem jest to nic trudnego. Paladyn również ma wiele przywilejów takich jak np. wstęp do klasztoru. Co do zbroi, są one bardzo fajnie wykonane a ich miecze z magicznej rudy są po prostu ostoją życia.

Pozdro.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
QUOTE (Robinhood @ 28-11-2005, 20:06) oraz Miecz Gniew Innosa to najlepsza bron w grze
Najlepszą bronią w grze jest Topór Berserkera, Gniew Innosa to broń z Gothic 1!!. A wracając do tematu ja na razie przechodziłem grę tylko paladynem, i bawiłem się w takie rzeczy jak kodeks rycerski (nie będę zabijał bezbronnych niewinnych ludzi, pomogę potrzebującemu itp., a już na pewno nie otworzę bram zamku w GD:]), podobała mi się też zbroja paladyna, ogólnie lubię takie rycerskie klimaty. Teraz z kolei pogram Łowcą Smoków, będę twardym przebiegłym łotrem i gdzieś będę miał zasady (może to głupie ale ja tak sobie buduję taki jakby klimat). Ścieżki maga wolę na razie nie próbować, bo ogólnie bardziej podobają mi się takie rzeczy jak miecze i łuki (słowem realizm, trzeba jednak przyznać że magia nadaje grze nowy wymiar), choć niewykluczone, że kidyś zasmakuję życia maga...

To tyle ode mnie
Amen
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja natomiast najbardziej preferuje postać Maga. Gra mi się nim bardzo przyjemnie i stosunkowo łatwo. Na początku może jest trochę trudno, ale z czasem jest coraz lepiej. Magowie mają dobre zbroje pod względem wizualnym.
Czarami, jakim dysponujemy są bardzo przydatne w grze i niezwykle ja ułatwiają. Wole używać czarów niż machać mieczem.
Postępowanie i postawa Maga jest szanowana przez innych obywateli
smile.gif

Mag RLZ
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Ja uwielbiam grac magiem, dlaczego? Magia mnie kręci
biggrin.gif
Lubie sobie czasem poczarować i rozwalić moobka zanim do mnie dojdzie
tongue.gif
Ogólnie fajnie się gra magiem i nie tylko w gothicu ale w każdej grze
smile.gif
A i podobają mi się misje początkowe w klasztorze
biggrin.gif
Wogóle prawie z niego nei musze wychodzić tylko sobie chodze w te i we w te
biggrin.gif
Lubie coś takiego
smile.gif
 

MatSon

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
18
Ja grałem każdą postacią po kilka razy ale najlepiej gra mi sie nowicjusz--->mag ponieważ jest bardzo zrużnicowana i się nie nudzi, wojownikiem macha się tylko mieczem non stop a magiem można mieczem również ale i jest wiele fajnych czarów, chociaż i lubie wojownikiem grać. troszki maslo maślane sorki

Pozdro!!!
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Kiedy ostatnio pykałem w Gothica grałem magiem ognia, uważam że ta gildia tóż po łowcach smoków jest najciekawsza, jest w niej wiele ciekawych questów z którymi nie raz miałem problemy, nie tak jak gra strażnikiem miejskim, paladynem. Więc zagłosowałem na nowicjusza, maga ognia, arcymaga a dlaczego wyjasniłem już wcześniej.
 
G

Gray_Fox

Guest
Kiedy grałem ostatnio w Gothica II postanowiłem przejść grę Magiem. I co sie okazało : grało sie wspaniale. Było trudno , mana była droga, ale scieżka była warta poświęcenia.
Dlatego zaznaczyłem : nowicjusz-mag-arcymag
wink.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Aktualnie przechodzę Gothica Paladynem i gra się fajnie. Przeszedłem też magiem kilka razy, ale zagłosowałem na...Najemnika/Łowcę Smoków. Jako Najemnik grałem zdecydowanie najczęściej i najwygodniej mi się grało. Poza tym czułem jakiś sentyment do Lee. Dlaczego? A kto przygarnął Bezimiennego pod koniec G1 jak Gomez zwariował? Oczywiście, że Lee.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Ja najczęściej pakuje się do teamu Lee. Zawsze lubiłem najemników, bo to są ziomy
biggrin.gif
. Nie jakieś zapakowane w puszki konserwy, ciągle pierniczące o honorze i Innosie, ale ludzie, których los potraktował mniej łagodnie i którzy przszli solidną szkołę życia. Szanują swoich, co sobie cenię, a nie proszonych gości uczą porządku. Wyjęci spod prawa? Owszem, ale co z tego, Lee to super koleś, podobnie jak Gorn. Jedni z najlepszych kumpli z Gothica 1, a w straznikach nie masz nikogo, a w magach tylko Miltena. Więc panie i panowie:
Najemnicy Rulez!
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom