Po Patchu 1,09 Gierka Sie Nie Uruchamia. Save

Status
Zamknięty.

Krzycho

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
10
Mam zawalisty problem zainstalowałem najnowszego patcha i gierka włacza się normalnie reklami itp, Lecz jak daje wczytanie to komp bez zadnego zapytania resetuje sie i nie wiem o co chodzi. Na rzadnym forum nie spotkałem sie z podobnym przypadkiem. Wiec psotanowiłem z tego patcha zrezygnowac i przeinstalowałem gierke, ale znowu wcielo mi save. Wiec moze jakieś rady jak odzyskac save. Albo jak ktos ma to niech mi wyśle na PW lub tutaj zapoda link lub krzychocules@gmail.com. Byłem już w trakcie wyzwalania Myrtany.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To pora uwierzyć i nie spamować. <_< Jak nikt nie odpisuje to nikt nie ma i tyle. Dać ci moje save z końca gry jest po wyzwoleniu Montery.

Ehh człowieku.

Pozdrawiam.
 

Krzycho

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
10
Nie no rozumiem, myślałem ze sobie przy niedziali popykam troche ale naprawde jak ktos niechce sie pdozieli sm to trudno. Przecież to prośba jak kazda inna. Moze troche trudniejsza do spełnienia.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Prośba jak każda inna, ale najwyraźniej nikt tej prośby nie może spełnić i tyle. Tak trudno zrozumieć? Rozumiem, że szkoda ci tego seva, ale co poradzisz. Nikt nie zagra od nowa dla ciebie.

Sorry.

Pozdrawiam.

Jak ktos ma to wysłać panu na maila. A ja zamkne żeby tu nabijanie postów nie odchodziło - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom