Patch?

Status
Zamknięty.

Quar

New Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
9
Wielkie dzięki wszystkim
smile.gif

Następne pytanie (żeby nowego topica nie zakładać):
Czy wyszedł jakiś patch do polskiej wersji GII:NK ?? Bo prawdę mówiąc gra posiada "kilka" błędów...

To ja zakładam
wink.gif
- Glifion
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE Wielkie dzięki wszystkim
smile.gif

Następne pytanie (żeby nowego topica nie zakładać):
Czy wyszedł jakiś patch do polskiej wersji GII:NK ?? Bo prawdę mówiąc gra posiada \"kilka\" błędów...

W tamim celu własnie zakładaj nowy topic, to nie spamowanie, tylko nowy problem, ktoś, kto juz udzielił odpowiedzi w tym temacie moe juz tru wiecej nie zaglądać, a może akurat on bedzie znał odpowiedź? W każdym razie ja nie
smile.gif
Ale poszukaj na www.cdprojekt.info (jakbys wstukiwał z pamięci, to pamiętaj, że cdprojekt, a nie cdproject), jakby gdzies miały być, to tam najpredzej.
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Nom przydal by sie patch bo jest duuuzo bledyow i zeby bugow nie bylo i zeby nie kusily graczy ze o tlyko troche sily sobie dodam bugiem i takie tam
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
ja nie spotkałem wiele bugów, nawet ich nie pamiętam, ale patcha jakiegoś widziałem, na niemieckiej stronie, ale nie wiem czy patch zmieni mi język gry (czego się bałem) i nie ściągałem.
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Najwięcej bugów to ja spotkałem typu takiego, że koleś idzie za mną a raczej przede mną (ma prowadzić) tu nagle atakują nas wilki gość znika i znow trza misję od początku zaczynać.
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Nie wiem czemu ?!, ale ja na żadne bugi ani błędy, które uniemożliwiają grę nie znalazłem ani nie napotkałem chociaż gothicka wiele razy przeszedłem
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja bym był za tym aby autorzy wydali jakiegoś patcha z poprawkami. Ponieważ jak wiadomo wiele jest błędów i nie dociagnieńc w grze dlatego przydała by sie poprawka aby unicestwic te czy owe błedy!!
 

Inoxek

Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
77
Sorrz za offtopicowanie ale forum kolegi powzej to jakiś szmelc.. co prawda ładne i na miejscu ale mod tam pisze że nie można rzeczy z ekwipunku na ziemie wywalać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom