Magowie Wody

Status
Zamknięty.

4d4s

New Member
Dołączył
19.9.2005
Posty
11
Jak wiemy magowie wody pilnują aby zaden z bogów nie wygrał. Teraz ludzie przegrywaja wojne z orkami to magowie wody muszą im pomagac zeby niezostali zniszczeni przez siły beliara, co by było gdyby to ludzie niszczyli orkow czy magowie wody musieli by sie przeciwstawic ludzią zeby pomuc //pomóc orką //orkom???
Napiszcie co o tym sądzicie
smile.gif
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
trudno jednoznacznie stwierdzić po czyjej stronie opowiedzieliby się Magowie Wody. Myślę jednak że byliby po stronie ludzi, bo jak sam uważałeś Adanos jest stronniczy i swoich przedstawicieli ma wśród ludzi a nie wśród orków
biggrin.gif
. wogóle Adanos bardziej woli "twory" Innosa "ale wraz z nim odeszły drzewa i zwierzęta toteż Adanos wielce się zasmucił"
wink.gif
Vatras mówił też coś o zmyciu bestii Beliara.
Reasumując wydaje mi się że Magowie Wody nie pilnują, aby na ziemi nie zapanował chaos
wink.gif
.
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Po mojemu to magowie wody strzegą równowagi między dobrem a złem, więc jeśli reprezentanci zła(czyli orkowie) przegrają(co tak się nie stanie, prędzej będzie coś w stylu warcrafta, że orkowie uwolnią się z pod władzy Beliara), to Bóg ciemności znajdzie na ziemi kolejnych zwolenników, którzy będą mogli szerzyć ból i zniszczenie. Podsumowując dopóki istnieje Innos i Beliar(dobro vs zło), dopóty będzie istniał Adanos i magowie wody. Jeśli ludzie zakłócą równowagę, to i owszem magowie wody obrócą się przeciwko nim(w końcu, kto nam kazał zlikwidować Kruka).

P.S. Jeżeli chcesz jeszcze trochę o sensie i istocie równowagi poczytać to zaprasam do lektury mojego opo "Wyjście z cienia". Wiem, że to perfidna reklama, ale i tak nikt nie czyta, więc nie ma różnicy:)
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Magowie wody strzegą równowagi, i w tym wypadku ruszają z wojownikami przeciw orkom lecz zdaje mi się że jeśli to wojownicy (ludzie) zaczną wygrywać i zagrażać równowadze świata to może nie będą przeciwko nam tylko będą namawiać a może wręcz zabraniać postępowań ku zakłóceniu równowagi, bo jakoś dziwnie by wyglądało jeśli by walczyli z ludźmi. Tak mi się przynajmniej zdaje

pozdrawiam
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Temat cóż troche dziwny. Moim zdaniem nie mieli by większych problemów z podjęciem decyzji.... Oni pilnują równowagi między dobrem i złem konkretniej siłami Innosa a mocami Beliara - nie dbają o ich sługów. Myślę że gdyby ludzie wybijali całą tę rasę magów wody zainteresowało by to w równym stopniu co magów ognia czy nekromantów i poszukiwaczy (chociaż ci ostatni to ich sojusznicy)
Tak czy innaczej magowie wody nie lubią orków więc wątpię czy wystąpili by przeciw tępiącym ich wojownikom.
wink.gif
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Zauważcie że to Orkowie atakują ludzi, orkowie oblagają Stary Obóz to ORKOWIE najechali na kraj ludzi i to oni zachwiali równowagę istniejącą w świecie ludzi. Gdybu się nie kozaczyli i siedzieli na swoich du**ch to ludzie nie musieliby z nimi walczyc. Myślę że w Gothicu istnieje oddzielna równowaga w świecie ludzi ( w którym i tak jest wielu morderców, bandytów i innych złych ludzi) i w świecie Orków. Moim zdaniem tylko tak można to wytłumaczyć.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ja uwazam, że jak ludzie będą wygrywać z orkami, to magowie wody będą po stronie ludzi. Czemu? bo jeżeli mieliby utrzymywać równowagę między orkami a ludzmi, to magami wody byliby też orkowie (a tego sobie nie wyobrażam). Magowie wody pilnują, żeby była równowaga między wyznawcami innosa i beliara i to było powiedziane dokładnie w grze. Chodzi o to, że kiedy Kruk (zwolennik beliara) zaczął stwarzać zagrożenie, to magowie zaczęli szukać jakiegos zwolennika innosa. Ale jakby jakiś wybraniec innosa zaczął się starać o przejęcie kontroli, to wtedy szukaliby pomocy u beliara. Orkowie według mnie nie są problemem magów wody.
 

BBeliar

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
10
Czy ja wiem... Orkowie sami sie zaczynają heh. Ale jakby zaistniała jakaś groźna sytuacja pewnie by przystopowali ludzi... Ale tyle tych orków jest że nie ma się co martwić. Magowie czuwają
ph34r.gif
Nie obawiajcie się!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No coz temat jest dosc niecodzienny ale mysle ze nie powinni sie poddawac ani zwalniac ze swoich slubow tylko dlatego ze ludzie wygrywaja... no coz moze w G3 bedzie cos w rodzaju konfliktu miedzy magami a Orkami ... coz... pozyjemy zobaczymy
smile.gif

mysle ze ta sprawa bedzie do wyjasnienia
 

Cordex

New Member
Dołączył
12.1.2006
Posty
10
Moim zdaniem magowie wody są bardzo nie normalni. Są ludzmi więc nie powinni się przyłączć do orków kiedy ludzie będą wygrywać. Magowie wody przypominają mi sektę śniącego i sami nie wiedzą czego chcą.
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Koleś, a od kiedy wiadomo, że Magowie Wody przyłączyliby się do orków, kiedy ludzie zaczęliby wygrywać? To są tylko przypuszczenia user'ów. Według mnie Magowie Wody nigdy nie przyłączyliby się do orków. Są w końcu ludźmi, a poza tym Adanos nigdy nie pozwoliłby na to, w końcu to on stworzył świat, więc nigdy by nie pozwoliłby swym kapłanom pomagać orkom niszczyć coś, nad czym tak ciężko pracował. Poza tym jeśliby ludzie wyniszczyliby orków, Beliar na pewno wysłałby coś innego, równie groźnego, więc magowie nie muszą martwić się, że po wybiciu orków równowaga zostanie zakłócona.

Pozdro :) .
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Magowie wody moim zdaniem powinni pomóc ludzią w wojnie z orkami do tego stopnia żeby ludzie byli równi orką czyli 50% na 50%. A jak ludzie będą chcieli zdobyć władze nad orkami(pomijając tych w kopalni np. ur-shak) to magowiem wody powinni uświadomić ludzią jakie będą tego konsekfencje, a jak nieposłuchają powinni użyć siły(mam na myśli magie).
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
QUOTE
Magowie wody moim zdaniem powinni pomóc ludzią w wojnie z orkami do tego stopnia żeby ludzie byli równi orką czyli 50% na 50%. A jak ludzie będą chcieli zdobyć władze nad orkami(pomijając tych w kopalni np. ur-shak) to magowiem wody powinni uświadomić ludzią jakie będą tego konsekfencje, a jak nieposłuchają powinni użyć siły(mam na myśli magie).


W 100% się tu z tobą zgadzam. Skoro pilnują równowagi międzi Dobrem a Złem to muszą pomagać ludziom.
A skoro będą nam pomagać orkowie nie mają szans. Możliwe też jest żę Adanos zniszczy część wojsk
Beliara aby były takie same siły. Kiedyś zło lub dobro i tak musi przegrać...

PZDR
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Według mnie , magowie wody zawsze bedą się starali utrzymywać równowagę miedzy siłami Innosa , a siłami Beliara. Jednak w wypadku gdy ludzie wygrywaliby wojnę z orkami , magowie wody nie mieliby nic przeciwko , bo przecież to orkowie są siłą zła , która niszczy świat. A co do ludzi to dopóki niezawładnie nimi rządza władzy, czyli poporządkowanie sobie całego świata ,są niegroźni Jednak gdyby doszło do takiej sytuacji , słudzy Adanosa zapewnie by zainterweniowali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom