Laptop 2.2 Ghz 8600 Gts Wvista 32 Bit

Status
Zamknięty.

paverek

New Member
Dołączył
12.9.2007
Posty
1
Witam wszystkich mam nastepujacy problem otoz na laptopie o konfiguracji jak w tytule + 2 gb ramu nie moge odpalic gothica gdyz non stop wyskakuje mi blad
"Nie mozna uruchomic aplikacji poniewaz jej konifguracja rownoczesna jest niewlasciwa"
Rozumiem ze na laptopie a zwlaszcza pod Vista trudno jest z odpaleniem tej gry ale moze jednak ma ktos jakas rade.
 

kasia363

New Member
Dołączył
13.9.2007
Posty
2
ja ci moge poradzic jedno zmien system z Visa bo jest do du...
tez mam laptopa i mialam tego windowsa nawet podstawowe programy nie wchodzily on ma jakies blokady poustawiane przes microsofta moj informatyk mi mowil i zmnienil i na profesionala i teraz hula mi gothic 3 i wszystko
 

Misyo

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
5
Tylko, że nie zawsze można zrezygnować z visty. Na przykład ACER 7520 ma chipset nForce 630m do którego drivery są tylko pod Viste... I nic jak na razie nie potrafiłem z tym zrobić.

BTW śmieszne jest to, że komputer jak mój desktop tj c2d, 2GB ramu a Vsta muli jakbym 128mr miał ;] Shit nic więcej...
 

Hogar

New Member
Dołączył
14.12.2007
Posty
9
Po pierwsze zdaje mi sie ze na laptopy Gothic 3 nie dziala.
Po drugie jak juz to nacisni na ikone na pulpicie prawy przycisk myszy potem "Wlasciwosci", nastepnie zakladka zgodnosc i zmien tryb zgodnosci na XP z Service Pakiem 2. Potem ok albo zastosuj i powinno dzialac. Tez tak robilem bo tez mam viste. Ale mam PC-ta.

Pozdro.
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(Jazy @ 12-09-2007, 09:54) [snapback]153053[/snapback]
Witam wszystkich mam nastepujacy problem otoz na laptopie o konfiguracji jak w tytule + 2 gb ramu nie moge odpalic gothica gdyz non stop wyskakuje mi blad
"Nie mozna uruchomic aplikacji poniewaz jej konifguracja rownoczesna jest niewlasciwa"
Rozumiem ze na laptopie a zwlaszcza pod Vista trudno jest z odpaleniem tej gry ale moze jednak ma ktos jakas rade.

no to maly problem lecz mnie sie wydaje ze micrsoft za szybko stworzy viste poniewaz niejeden jest to blad moim zdaniem popieram pana wyzej wymienionego i vista jest do du..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom