Kruk

Status
Zamknięty.

madzik07

New Member
Dołączył
26.9.2007
Posty
9
hej czy ktos mi moZe poradzik jak mogre pokonac kruka?jaka bron badz magie powinnam uzyc by go pokonac.z góry dziekuje
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Zależy to od tego jaką masz postać. Jeśli masz sporo siły, to radziłbym użyć kuszy która leżała przy Quarhodronie - ok 5 strzałów i kruk leży, a rób to tak, mianowicie biegniesz z kuszą wyciągniętą, gdy kruk coś tam wrzeszczy, odwracasz się, strzał, i powtarzasz;

myślę że tak samo możesz zrobić jeśli używasz łuku/magii, biegniesz, słyszysz krzyk, strzelasz, powtarzasz ^^
Walka bezpośrednia jest ryzykowna i mniej skuteczna w tym przypadku.

Pozdrawiam
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Kruka można zabić naprawdę łatwo. Wystarczy jeden zwój z przyzwaniem golema, Kruk bedzie miał duże problemy z golemem. Ty możesz niekiedy uderzyć go mieczykiem, lub jeśli jesteś magiem to użyć jakiegoś innego czaru.

PS. Tylko nie używaj demona bo on jest dobry na smoki. :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ja polecam uderzenie /parujesz....kontrolujesz jego ciosy
Szczerze mówiąc jak dochodziłem do Kruka to miałem taką postać, że nie stanowił dla mnie wielkiego przeciwnika
nie miałem najmniejszych problemów by go pokonać po prostu parowałem ciosy i ciachałem buraka mieczem....
moim zdaniem za słabego go zrobili.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zwój z deszczem ognia i zabiera my 90% życia. Potem ciachasz go do końca. Nawet na niskim lvl da sie go łatwo pokonać.
Jeśli biegałeś i robiłeś wszystkie misje to na pewno owy zwój posiadasz.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Deszcz ognia? no Szczurek, to trochę przesada - za dobry na tego hultaja :lol: Polecałbym tak, jak to opisał Yeed. Grałem paladynem i miałem miecz 1hand z magicznej rudy po konsekracji za 5k szt. zł. i radziłem sobie całkiem dobrze. Kilka strzałów i Kruk padł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom