Kody

Status
Zamknięty.

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
ja np. wpisuje give It_Bow_01 a tu kapa chyba nie dzialaja a kody wziolem z tej wlasnie strony gothic a tak samo jest na tej kartce bo to wydrukowalem
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
A czy zamieniłeś w pliku Gothic 3\Ini\ge3.ini ? Jeżeli nie to znajdź następującą linie wiersza TestMode=false i zamień na TestMode=true i następnie zapisz zmiany, a następnie włącz grę i włącz " ~ " i tam wpisz marvin a następnie enter i kod który chcesz użyć.

Nie gwarantuje że zadziała bo sam nie używam kodów, bo psuje to wszystko co dobre w grze.
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
no tak ale jak sie przechodzi gothica III 3 razy to sie naprawde nudzi
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Prawie jestem pewnien ze twój problem leży w tym, że przełącza ci się klawa, czyli musisz nacisnac Shift + Ctrl, ale to w g3 może nie pomóc, także poszukaj czegoś takiego, jak zrobić aby poprawie pokazywało znaki w konsoli, wtedy zobaczysz, gdzie napisałeś błędnie i będziesz mógł to skorygować.
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
juz kody mi dzialają bardzo dzięki znalazlem w necie ze trzeba w pliku DATA stworzyć folder _CompiledImage a w tym folderze stworzyc folder _Intern

Polecam sie na przyszlosc ;)
 

seba14

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
2
ja też mam dokładnie taki problem, ale u mnie działa tylko god wszystko inne nie :huh:

może mi ktoś pomóc. wpisuje wszystko dokładnie po literze wciskam enter i wskakują mi jakieś czerwono-brązowe kwadraciki
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
jak wpisujesz kod to -przed kodem wpisujesz give It_Bow_01
tak jak masz na kartce z kodami to tak wpisujesz odstępy i duze litery.
ten temat juz byl na forum to wystarczy poszukac!!!
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(seba14 @ 20-02-2008, 18:49) index.php?act=findpost&pid=171127
ja też mam dokładnie taki problem, ale u mnie działa tylko god wszystko inne nie :huh:

może mi ktoś pomóc. wpisuje wszystko dokładnie po literze wciskam enter i wskakują mi jakieś czerwono-brązowe kwadraciki


mi też takie kwadraciki wyskakują tyle, że tuż po włączeniu konsoli i nic wpisać nie mogę :p
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
jezu ludzie

jak masz dziwną konsole to w folderze "data" robisz folder "_CompiledImage" ,a w tym folderze robisz folder "_Intern"
to co napisalem teraz napisalem wczesniej i jest wyzej.
wystarczy poszukac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom