Klucze Do Al Sheidim

Status
Zamknięty.

Matiashi

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
9
Witam !
Wlasnie dostałę mzlecenie od saturatora :D ,dotyczące odnalezienia 5 kluczy do al sheidim ., Kłopot w tym ,że znalazłem 4 (jeden od lestera a drugi od saturasa) i nie wiem gdzie ukrywa się ten 5 ! Dodam ,że posiadam klucze o kolorach :
czerwonym pomaranczowym niebieskim i turkusowym (jak kto woli błekitnym), Proszę o pomoc w znalezieniu tego 5 klucza.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Wszystkie klucze masz w tych ruinach Al Shedim. Wystarczy poszukać trochę dłużej i znajdziesz je na pewno.

Spróbuje to nieco zobrazować. Jak masz mapę z kluczami od Saturasa to spójrz na miejsce gdzie jest centrum (takie jakby koło) i jeden klucz jest na prawo, drugi na lewo a trzeci poniżej świątyni. No i kolejne mają Saturas i Lester, ale to wiesz.

Pozdro i mam nadzieje, że pomogłem. Jak dasz mi link do tej mapki to ci to zaznaczę.
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Dark dziwie sie ze nie zwrociles mu uwagi teraz mozesz to zrobic to mi ;]ALe mampka jest w teamatch przypiety
 

Matiashi

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
9
Geez ależ się wygłupiłem :D Kurcze ! Jak jakiś noob nie zaglądnąłem TUTAJ!. Ojej jaki wstyd :p , Ale dobra... Chyba każdy sie moze czasem pomylić , co ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom