Jaki Lvl Na Nordmar?

Status
Zamknięty.

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
mam pytanie jaki powinienem miec mniej wiecej lvl zeby spokojnie isc juz do nordmaru...
Na 17 lvlu chcialem pujsc z Rothgarem do jakichs krypt i przeszlismy tylko kilka krokow a juz nas dorwaly 4 rozpruwacze i po zabawie.. ;/

Powie mi ktos jaki dobrze by bylo miec lvl i gdzie go ew. nabic?
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hmmm to zalezy od tego jak szybko biegasz....
nie no na serio ja dopiero dzis zdecydowalem sie po raz pierwszy udac sie do Nordmaru, a mam 48 lvl, ale nie dlatego ze balam sie porazki tylko aby dluzej cieszyc sie gra.
sadze ze aby sobie poradzic z 4 rozpruwaczami i reszta nie wystarczy tylko np. 25lvl, ale przede wszystkim dobra rozbudowa postaci, zdecydowanie sie na okreslona sciezke (wojak, lucznik, mag) i konsekwentne inwestowanie w nia az zaczniesz pokonywac czarne trolle 5 ciosami....

pozdrawiam
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Ehh to moge zaczac grac od poczatku w sumie ;d Bo moje postac wyglada tak :
150 sily, 150 zdolnosci mysliwskich, troche kowalstwa, reputacja u buntownikow i u orkow... :D
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Ja mam takie staty na 13 lvl... :) (najszybciej można chyba nabić robiąc przeróżne questy itp.)
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Słuchaj. Radzę Ci się tam wybrać kiedy ukończysz minimum 40 poziom. Najlepiej wybrać się tam z 2 mieczami i jakąś super zbroją, bo inaczej nie przeżyjesz. Je szczerze mówiąc mam już 49 poziom, ale nie oddalam się od Klanu Młota sam :D. Wykonuję misje na pustyni, bo chcę mieć już te 75% reputacji u Assasynów, bo mam już 62%. Kiedy nauczę się walki mistrzowskiej 2 mieczami to ruszam tam od razu.


Pozdro
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
A tak jeżeli mówimy tu o krainach to chciałem się spytać: Jak wyzwoliłem Cape dun to mam teraz 4 questy do zrobienia, Miecz Wenzela, Płochliwy jeleń, Puchary Magów Ognia, Znajdź Xardasa. Chodzi mi o ten ostatni gdzie znajde jakąś podpowiedź żeby znaleźć Xardasa, i kiedy będę mógł spokojnie sobie pójść do Asasynów nauczyć się walki 2 mieczami?
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
O Xardasie dowiesz się w Klanie Wilka, ale wcześniej już nie pamiętam, ale też mówi ci ktoś, że zamieszkuje Zimne krainy Nordmaru. Walki 2 mieczami:
150 siła
150 zdolności łowieckich
Lepsza walka mieczem
Idziesz do Ben Sala i u najlepszego wojownika w tamtejszym mieście uczysz się walki.


Pozdro
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
pawiano ---> no ale czy na 13 lvl moge już tam pójść i się nauczyć? Czy co mam teraz robić jak zrobie te 2 questy (płochliwy jeleń i miecz Wenzela) to co dalej?
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Jeżeli będziesz posiadał minimalne wymagania to czemu by nie? Nie radzę tam jednak iść na 13 lvl bo po drodze do Ben Sala napotkasz Ożywieńców i może być po tobie. Słuchaj, jest wiele zadań w G3, więc to nie są jedyne zlecenia.
 

martito

Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
51
Najlepiej:

Zbroja paladyna (150 000szt. zło naprawdę warto)
Punkty życia (co najmniej 350)
Łuk Nimrod (zadaje 110 obrażeń)
Walka dwoma mieczami (2x miecz asasyna)
Zręczność (200)

Powyżęj 40 poziomu
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
nie ma najlepiej albo najgorzej... to zalezy od tego jak kto trenuje swoja postac...
mi nikt nie podskoczy na:
1. 308 sila + zaostrzony zatruty miecz poltorareczny + tarcza paladyna + Mistrzowa Walka Mieczem.
2. 210 zrecznosci.
3. Kusza Bojowa 190 obrazen + zaostrzone zatrute ostre belty + Mistrz Kuszy.
4. Zbroja Paladyna.
itp. itd.

nie ma sensu grac od poczatku, jesli chcesz byc wojakiem to 200 sily i 150 zrecznosci + walka 2 mieczami + 2x miecz poltorareczny ( albo miecz paladyna ---> Blogoslawiony i zaostrzony ---> zadaje wieksze obrazenia stworzeniom Beliara), ze 300 HP i 160 wytrzymalki, level nie ma tu zadnego znaczenia...
jesli masz z kims szczegolny problem to wystarczy zwoj z zakleciem Blyskawica, nikt nie podskoczy...
w poczatkowym stadium gry odradzam wyrzucanie PN w bloto, np. kowalstwo, bo tak naprawde dobra kucie zaczyna sie od El Bastardo, Miecza Nordmarczyka itp...
innymi slowy: wal w sile :D

pozdrawiam
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
jak szybko biegasz i zdobedziesz szybko teleporty do miast to 25 lvl wystarczy ^^ serio ja tak doszedlem do xardasa tylko musisz duzo biegac malo walczyc i czesto save/load
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
widze ze wiele osob mialo arsenal jak wyruszalo do Nordmaru :} ja gdzies ok. 20 i ruszalem z dwurecznym mieczem, bez zbroi + kusza lowcy głów. pierwszy raz zbroje założyłem gdy wyzwoliłem 3 miasto (co dalo mi 50 u bunt. razem z innymi zadaniami). moja rada: jezeli sie gra od poczatku to najlepiej wyruszac do nordmaru dopiero wtedy gdy sie dowiemy gdzie szukac xardasa + oczywiscie wykonywac zadania po drodze jakie sie dostaje w monterze, cape dun i moze nawet okara. powinien byc ten 20 level ale zostaje jeszcze kwestia ostatniego posta :} save/load
 

Wenzlaw

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
16
Jam 33 lvl,a jewstem w Trelis, jak wyrusza³em do Nordmaru to mia³em chubba 25, je
 

Ceki

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
18
Doszedłem do Xardasa z 28 lvl, najgorsze jest to że ciężko jest go znaleść - na początek banda chyba 12 Goblinów (masz takie zadanie do wykonania) i dwa Golemy po drodze i dopiero na górze Xsardas
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
łłłoooo to mi troche glupio bo ja mam lvl 55 i dopiero teraz sie wybralem do normaru :D
a tak to po myrtanie wszystkie zadanka i cala pustynie zaliczylem :D bylo chodzenia... bylo...

mam:

210 Sily
205 Myslistwo
Elitarna Zbroje Assasyna
Korone Adanosa
2x Zaostrzona Katany + Mistrz Walki 2 Bronmi
Łuk Nimrod + Mistrz Łucznictwa
Kusza hmm... ta najlepsza ale gorsza od Wojennej :p nie pamietam nazwy... + Mistrz Kuszy
570 HP
210 Wytrzymalosci :D

no i generalnie nie radze sobie ze stadem nosorozcow i jak jest wiecej wilkow ale tak to na lajcie sobie chodze
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Ja poszlem tam na 30+ ale sie ani troche nie balem na 50 wiec idz okolo 40 i spox
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom