Jak Zabic śniacego

Status
Zamknięty.

madzik07

New Member
Dołączył
26.9.2007
Posty
9
otórz mam problem jestem w ostatnim rozdziale i mam przebic serca tego sniacego ale jakkolwiek bym nie podeszla to zaraz mnie tym swoim ogniem traktuje, moze wy cos poradzicie?z góry dziekuje
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeżeli są w okół jacyś nowicjusze lub demony, to ich zabić.
Jak podchodzisz do tego "czegoś" tam gdzie masz wbić miecze tych szamanów zombi
to musisz szybko biec i stanąć idealnie tak, aby tamto miejsce z sercem zasłoniło Beziego.
Potem szybko wbij serce i uciekaj dalej.
Nie pozostawaj w jednym miejscu przez dłuższy czas.
Jak stracisz tak z 1/4 hp to biegnij na górę na schody i łyknij sobie jakąś miksturkę.
Czyli tak jak mówiłem - bądź zawsze w ruchu i chroń się za filarami.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Troche jaśniej mu to rozpisać mogłeś :huh: Miecze, które zabrałeś martwym szmanom, musisz wziąść i powkładać do tych kampliczek, a napewno je widzisz ;) Śniący stoi na tym piedestale swoim, a poniżej są ów kapliczki. Podchodzisz do nich, wciskasz działanie i Bezi wyciąga te stare miecze szamanów i przebija serca. Po każdym przebitym sercu ( a sa to właśnie serca szamanów, było o tym mówione podczas gry) pojawia sie Demon :) Jak przebijesz wszystkie Śniący leci w otchłań :) Jednak jeśli masz zbyt dużo problemów to przyzwij sobie najlepiej Golema, pod warunkiem że nie ma nic wokół Ciebie oprócz Śniącego :p Wówczas poleci on na tego Robaka, a Ty bedziesz młógł sie skupić na przebijaniu Kapliczek. To chyba tyle :) Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom