Heloł?

Light

New Member
Dołączył
2.6.2008
Posty
6
Heloł?
No to tak, powiem na poczatek nienawidze byc nowa xD! Pewnie później bede stara (jeśli dotrwam xD) ale mi mo wszystko....
Zainteresowania: Grafika komputerowa i rysowanie (no i różne gry xD)
Przyjaciele: dużo i mało (sama niewiem)

Wiem gupio napisalam ale niewiem co napisac xD
Pozdro wszystkim!
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Light?! Witka na Forum GUP! Lepszego serwisu o Gothicu nie ma! Jednak wpadłaś na kilka Krucek, co? :D
Ja też jak byłam nowa się wstydziłam a dzisiaj jestem Bratem.... ehm, Siostrą w Zakonie Świętego Miecza! Z rangą Brata (xD) Zakonnego :D
No to do boju! Wbijesz 10 postów to walnij do Zakonu! Jestem póki co jedyna dziewczyna w Zakonie :p
Pozdro ^_^
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
od czegoś trzeba zacząć ; p wiesz ja się zaczynam czuć staro na tym forum ; p. Miło widzieć że napływa świeża krew która będzie mogła rozruszać trochę to forum. Miło będzie jak kolejna osoba do zakonu dołączy. Liczymy również na dołączenie do jakiejś gildii.

Tak więc sumując ten bezsens. Witamy na forum i życzymy miłego oraz sympatycznego użytkowania i aktywności.
 
T

Thran

Guest
Zacytuje tu bossa C'Thuna z WoWa:

"Your firends will abaddon you"

Ale tutaj to nie dotyczy ^_^ witka :D
 

Light

New Member
Dołączył
2.6.2008
Posty
6
Bardzo wam dzieuje za takie mile komentarze ^^, Tak za marginesem Nameless fajna masz sygne ;) ja niedługo tez bede musiala jaka s wymyslic xD
Pozdro !
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Mi z avka wywiało Ryuuzakiego z Death Note - za brzydki był?
Bracie Namelessie - w którym jesteś Garnizonie bo zapomniałam :) Opo Zakonne ruszam i mi to potrzebne :)
Acha - podobno jest awaria Polsatu - widzieliście? :)
Light - widzisz jak Nam... to znaczy się Brat Nameless się cieszy :) Bracie - ja się czuję młodo, 24 czerwiec i stuknie mi 12 lat :) Czuję się młodo na GUP, ale jak kiedyś....
Pozdro
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Siostro Kyroge, nie podlegasz mi, ale bez przesady :D W przyklejonych tematach zakonu masz spis wszystkich członków, łącznie z przydzieleniem do garnizonów. Nie rozmawiajmy tutaj o Zakonie i darujmy sobie te tytuły. Mieliśmy przywitać Light.

No ja Cię oczywiście bardzo serdecznie witam. Mam nadzieję, że pomożesz trochę rozruszać forum. Jak będziesz chciała dołączyć do ZŚM, to poczytaj trochę na jego głównym forum i jak będziesz spełniać wymagania to bardzo chętnie cię przetestuję (i nie tylko ja). Mam nadzieję, że szybko się zadomowisz i dołączysz do jakiejś gildii. Pozdrawiam :)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Pozdro for you korzystaj mile z fora :D :D i badz dla wszytkich spoko i nie spamuj xD
 
Do góry Bottom