Gdzie Znalezc Magiczna Rude

Status
Zamknięty.

gizio

New Member
Dołączył
26.9.2005
Posty
11
2 dostalem od paula pomocnika kowala u bandytów , 5(chyba)bylo u dextera w kopalni i 1 na plazy, dalem 3 benetowi z 3 zrobilem miecz a teraz mi brajuje 1 do ostrza na smoki. czy ktos wie gdzi taka bryka jest?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Polecam poszukać w jaskiniach, jakich się tylko da i w takich, co wyglądają jak kopalnie czegoś. Dużo takich kopalni znajduje się niedaleko słonecznego kręgu oraz nieco wcześniej jest takie wielkie jezioro. Tam pójdź w lewo aż do wejścia do takiej jaskini. Stoi tam niedaleko sporo topielców. Tam można znaleźć, co nieco magicznej rudy.

Reszty nie pamiętam. Najwięcej było, u Dextera ale już napisałaś. Polecam poszukać w jaskiniach i tam gdzie napisałem.

Powodzenia. Mam nadzieje, że ci pomogłem.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Jezeli chodzi ci o Khorinis to w porcie koło galeonu paladynów (naprzeciwko, koło kamiennej twarzy)są skrzynie i tam leza graty miedzy innymi ta porządana bryłka rudy
tongue.gif
. Jeszcze jak masz misje zeby wyprowdzic Talbina z Górniczej Doliny, to jak przejdzie do Khorinis, da ci bryłke.Dark Shadow juz wymienił tamte miejca ale nie pamietam czy napewno tam są bryłki.Ach jeszcze jak jest zadanie 'wiadomosc' to po wykonaniu jej mozna wybrac sobie w nagrode bryłke, to zadanie jest w 2 rodziale.

Pozdro
wink.gif
 

MatSon

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
18
Jeszcze gdy mamy zadanie aby zabić bandytów koło farmy Akila, nuramy ich następnie jest tam w skrzynce taka ryba a w niej notatka, czytamy ją, idziemy do Halvora i nie wsadzamy go do więzienia, a on mówi że ma dla nas coś extra do sprzedania a są to ryby z ukrytymi w nich przedmiotami w jednej z nich jest bryłka rudy.

Pozdro!!!

A i jeszcze mi sie przypomniało, można kupić u kowala w obozie bandytów.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Gizio i MatSonie muszę was ostrzec przed pisaniem postów typu:
QUOTE dzieki
oraz

QUOTE A i jeszcze mi sie przypomniało, można kupić u kowala w obozie bandytów.

Do matsona jest przy twoim poście opcja "edytuj" klikasz tam i dopisujesz to co ci się przypomniało.
Do Gizia. Twój post "dzięki" jest bezsensu i lepiej wystrzegaj się przed pisaniem takich gdyż za takie posty (które zwą się spamem) są warny (ostrzeżenia) masz takie 4 i dostajesz banna. To samo tyczy się matsona. Dodam jeszcze że podobny temat już był i można korzystać z opcji "szukaj"
Aby nie było offtopica to dodam że jedną bryłkę dostaniesz bodajże od kumpla Williama po tym jak zawiadomisz go o jego śmierci (lecz możliwe iż daje ci od akwamaryn czy coś takiego) Sprubój!
A i jeszcze gościu któru chowa się z kumplem w GD w jaskini tam gdzie w 4 akcie są łowcy smoków. Poprosi cię on o zabicie topielców pałętających się obok jaskini w zamian za pomoc dostajesz bryłkę (ale to tylko 2 akcie).
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom