Fable: The Lost Chapters

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Czy gral ktos z was w Fable? ja jestem przy walce z ostatnim bossem i nie moge go zalatwic! dochodze do momentu gdy unosi sie w gore a ziemi wystaja takie skaly. wale do niego z kuszy ale zabiera mu tyle zycia co ziarnko piasku i dotego ten dupek wzywa swoich wojownikow wiec nie mam absolutnie najmniejszych szans na przezycie. czy ktos z was przeszedl ten etap w walce z bossem koncowym?jesli tak to jak?

Druga sprawa to jak sie ozenic?i czy moge ozenic sie z kazdą napotkaną dziewczyną czy jest tylko kilka takich z ktorymi moge sie ozenic?

I czy po zabiciu bossa bede mogl kontynuowac gre? niektorzy twierdza ze jezeli nie przerwie sie napisow koncowych i poczeka sie az same minął to jest taka mozliwosc.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Jeszcze niegrałem w tą gre ale planuje ją zakupić
biggrin.gif
Ostatnio na pewnym kanale telewizyjnym o grach komputerowych i konsolowych widziałem program owej grze.
Podoba mi się w niej podobny system walki jak w Gothicu , ogromy świat i dowolne kreowanie bohatera od najmłodszych lat
biggrin.gif
W gothicu też można było iść różnymi ścieżkami , zostać chwalebnym palladynem lub niezależnym łowcą smoków ale nie na taką skale jak w Fable : Zapomniane Opowieści . Na przykład gdy nosi się ubranie mordercy czy jakoś tam to niektórzy ludzie niebędą chcieli z tobą rozmawiać . W Gothicu takiego czegoś nie było , i to mi się w tej grze podoba .
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Grałem w tą grę dosyć dawno, jeszcze jak jej nie było w polsce
smile.gif
. Właśnie miałem zamiar ją przejść od nowa magiem, ale teraz nie mam kompetnie czasu, a jak mam to gram w WoW'a albo w CoD2
tongue.gif
.
Jeżeli chodzi o Twoje pytania, no to tak. Możesz się ożenić z każdą kobietą (z mężczyzną chyba nie
tongue.gif
), ale to nie jest taki proste jak to się wydaje...
Po zakończeniu gry nie można dalej zwiedzać tej krainy, przynajmniej nie w tej wersji którą ja mam
dry.gif
... Wyczekałem do końca napisów i pojawiło się menu i można tylko wczytać save'a
sad.gif
, szkoda chciałem zobaczyć co jest za tymi "Demonicznymi Drzwiami"
tongue.gif
.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Możesz kontynuować rozgrywkę tylko w tedy gdy po wygranej walce ze smokiem założysz maskę Jack'a of the Blades'a. Dzięki niej powinieneś stać się niepokonany ale to nic nie zmienia. Widać tylko tą maskę na twojej twarzy a pozatym nikt nie darzy cię odpowiednim szacunkiem a powinni bo jesteś kolejnym wcieleniem Jack'a.

Możesz się ożenić nawet z mężczyznami. Jak chcesz wziąć ślub z jakąś osobą to musi ona mieć maksymalnie duże serce nad głową, wtedy idziesz do sklepu kupujesz pierścionek i dajesz go swojej wybrance (albo wybrankowi). Wtedy jest zapytanie czy chcesz się ożenić jak odpowiesz twierdząco to jest krótki filmik i masz żonę
smile.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE Ostatnio na pewnym kanale telewizyjnym o grach komputerowych i konsolowych widziałem program owej grze.
Czyzby to byl Hyper ?



QUOTE I czy po zabiciu bossa bede mogl kontynuowac gre? niektorzy twierdza ze jezeli nie przerwie sie napisow koncowych i poczeka sie az same minął to jest taka mozliwosc.

Napewno idzie w jak ogladalem Hypera to wlasnie tam mowili ze to fajne rozwiazanie ze mozesz grac nawet po skonczeniu fabuly glownej...

smile.gif


a swoja droga to chcialbym sprubowac swoim sil w tym "Fable Zapomniane Opowiesci"
smile.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
QUOTE Możesz się ożenić nawet z mężczyznami. Jak chcesz wziąć ślub z jakąś osobą to musi ona mieć maksymalnie duże serce nad głową, wtedy idziesz do sklepu kupujesz pierścionek i dajesz go swojej wybrance (albo wybrankowi). Wtedy jest zapytanie czy chcesz się ożenić jak odpowiesz twierdząco to jest krótki filmik i masz żonę

wielkie dzieki. nie wiedzialem ze to trzeba kupic koniecznie pierscionek. (co do mezczyzn to jakos mnie nie pociągają
wink.gif



QUOTE
w tedy gdy po wygranej walce ze smokiem co za smok?
ale jeszcze potrzebuje odpowiedzi na moje wczesniejsze pytanie. czy ktos zabil bossa?jesli tak to jakim sposobem?
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Aha to znaczy że doszedłeś dopiero do pierwszej walki z Jackiem.
Gdy z nim wygrasz zdobędziesz jego miecz i zdecydujesz czy rzucić go w otchłań czy siać nim zło i zniszczenie. Po tym będzie scenka i zaczne się nowa przygoda.
(gra kończyła by się w tym momencie gdybyś grał w wersję konsolową, ale to jest Fable: The Lost Chapters na kompa)
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
a no rzeczywiscie. spokojnie ziomka rozwalilem (z luku go) i nie iwem w czym ja widzialem problem. juz ciezsza walka byla chyba z Maze'm. ok. wszystko ladnie, pieknie...ale znudzila mi sie mmoja zonka. chce wziac rozwod. gdzie moge go dostac, bo zabijac jej nie chce.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Musisz ją poprostu bluzgać, bić, albo na jej oczach flirtować z innymi kobietami. To na pewno pomoże. W tej grze jest prawie jak w życiu
smile.gif



POZDRO
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ok. rozwalilem tego ostatniegho bossa. latwy byl dupek.zas pierwszym razem go.
ale jak moge kontynuowac gre! napisze mi ktos dokladnie co trzeba zrobic ok?czytalem ze nie wolno wywalic maski jacka.nie wywalilem, wlaczyl sie credits naciskam esc zeby przerwac i jajo. MAM GLOWNE MENU
mad.gif
jak kontynuowac gre?
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Żeby kontynuować grę NIEMOŻESZ przerwać napisów końcowych.
Trochę to idiotyczne, ale inaczej nie zagrasz dalej swoją postacią.


Pozdo.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ja czytałem o tej gierce w Play'u (nie Playboy'u
tongue.gif
) w artykule o Black and White 2, bo przy robieniu tej gry uczestniczył ten sam facet, który słynie z nowatorskich pomysłów i było tam tez cos o Fable ogólnie, że cód miód więc tez bym sobie w to zagrał, ale słyszałem, że oryginał strasznie drogi
dry.gif
 

Darkstorm

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
8
Ten facet to Peter Molyneux, znany twórca gierek, ale nie w tym rzecz.
Gierka ogólnie spoko, ale bardzo od niej czuć konsolowy rodowód (i nie piszę tu tylko o grafice), EXP po pokonaniu stworka się nad nim unosi, zbieramy klucze i każdy kto chce to zobaczyć winien ściągnąć Trailer ze stronki dystrybutora gram.pl.
wink.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
no...kontunuje gierke. ale nudi sa juz... nie mam co robic. szczerze mowiac spodziewalem sie po tej grze o wiele wiele wiecej. ja jako fan gothica nie przyzwyczajony jestem a wlasciwie uczulony jestem na to ze nie moge sobie lasem przejsc do jakiejs wioski czy przeplynac do niej jeziorem tylko musze isc wyznaczona sciezka.
mad.gif
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Mnie też nie przypadło do gustu "dzielenie" świata Fable na malutkie mapy po których nie da się wychasać. Zazyczaj w tej gierce chodzi się wytyczonymi ścieżkami, bo poprostu nie ma innych możliwości dostania się z jednego miejsca do drugiego.

Pozdro.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Bor@ @ 04-03-2006, 21:15) no...kontunuje gierke. ale nudi sa juz... nie mam co robic. szczerze mowiac spodziewalem sie po tej grze o wiele wiele wiecej. ja jako fan gothica nie przyzwyczajony jestem a wlasciwie uczulony jestem na to ze nie moge sobie lasem przejsc do jakiejs wioski czy przeplynac do niej jeziorem tylko musze isc wyznaczona sciezka.
mad.gif

serio? oooo... o tym nie slyszalem masz racje takie pomysly moga nuzyc gracza sam tez jako fan gotha nie popieram takiego czegos... a gdzie rzadza przygod? odkrywania swiata na "swoj" sposob ;D nie no teraz jak to przeczytalem to moj zapal do zagrania sie zmniejszyl ... ale i tak chcialbym pyknac chociaz z ciekawosc a nie fascynacji nowym rpg ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom