Czysta Magiczna Ruda - Skąd Ją Wziąść?

Status
Zamknięty.

mattus

New Member
Dołączył
24.6.2008
Posty
8
Znalazłem niedawno w skrzyni plan zrobienia miecza runicznego... ale wykucie go wymaga sztabki czystej magicznej rudy, a takiej, mimo mych wysiłków, nie znalazłem. Nie mogę jej kupić u żadnego kowala w Nordmarze, w skrzyniach też jej nie znalazłem, nawet w kopalni Klanu Młota jej nie ma. Prosiłbym podanie mi sposobu na jej zdobycie, bądź wskazanie miejsca gdzie ona się znajduje.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Zapraszam do tego tematu, jest tu <<<KLIKNIJ>>> mała wzmianka o tym... Nast. razem użyj opcji "szukaj" ;)

CYTAT
czysta magiczna ruda znajduje się w skrzynkach generowanych losowa, w takich najlepszych. jedna to też nagroda za wyzwolenie nordmaru.
:p


Pozdrawiam, Daria.
 

MarYan

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
4
"czysta magiczna ruda znajduje się w skrzynkach generowanych losowa,w takich najlepszych ." o co chodzi z tym w takich najlepszych
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
w grze udało mi sie zdobyc 2 sztabki czystej rudy i nie wiem czy sie da wiecej:
1.od Kertha po wyzwoleniu Nordmaru
2.w skrzyni pod Cape Dun w jaskini ze smokami(nie zawsze mozna trafic)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mozna zdobyc rude tez inny sposob. Gdy wykonasz zadanie Moc Przodkow , Kerth przywodca Klanu Ognia zleci ci zadanie Oswobodz Nordmar. Gdy wykonasz zadanie mozesz wybrac sobie nagrode. Jak poprosisz go o rude da ci sztabe czystej magicznej rudy. Druga mozna zdobyc gdy grasz na trudnym poziomie i robisz zadanie Moc przodkow gdy je wykonasz dostajesz w nagrode sztabe cz. magicznej rudy. Wszyscy mowia ze mozna ja zdobyc w losowych skrzyniach. Przyznam sie ze nigdy sztaby nie znalazlem.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
to radziłbym Ci spróbować w jaskini pod Cape dun ze smokami.Jest tam jedna skrzynia a jak nie trafisz za 1-wszym razem to radziłbym wczytywać gre aż na nią trafisz;) ja trafiłem na nią 2 razy i dokładnie w tym miejscu.a Co do Kertha to wiadomo ze on jest pewny zawsze w tej kwestii.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Człowieku zrozum, że sztaby są losowo, ale losowo w kolejności ! Nie ważne jest czy jest ona w grobowcu przodków czy w oazie, tylko która to z kolei otworzona.
Ale wracając do tematu:
Penetrując obszary na północ od Silden możesz natknąć się na trójkątną wyspę wokół której płynie rzeka. Idąc wzdłuż tej rzeki napotkasz wodospad, z którego ona wypływa. Jest on na kilku półkach skalnych. Na którejś z tych półek jest ciężka metalowa skrzynia (żadna z tych 48), w której jest czysta sztaba.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
ok nie wiedziałem ze losowa kolejność skrzyń dotyczy też czystych sztabek...w takim razie zwracam honor :) i sprawdze z czystej ciekawości to miejsce które podałeś gdzie może sie znajdować czysta sztaba ^_^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom