Brak Funduszy

Status
Zamknięty.

mattus

New Member
Dołączył
24.6.2008
Posty
8
Proszę o pomoc, gdyż pomimo przejścia całego Jarkendaru, wykopania wszystkich skarbów,odwiedzenia kopalni oraz sprzedania niemalże całego wyposażenia ( poza tym niezbędnym), wciąż mam tylko 50 tys.. Bennet sprzeda mi pancerz dopiero za ok. 150 tys. złota! Dla wyjaśnienia jestem tuż przed wypłynięciem do Dworu Irdorath.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
A powiedz proszę czy zostałeś u kogoś czeladnikiem?
 

mattus

New Member
Dołączył
24.6.2008
Posty
8
Byłem czeladnikiem u Bospera. Sprzedałem już ponad 130 skór, zaczyna mi już potworów brakować.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
U Bospera powiadasz.. Cóż.. Gdybyś był u Harada to zrobił byś niezłą sumkę.. Jedyne co Ci mogę poradzić to szukanie i bicie tego co się da.. Najlepiej idź do Górniczej Doliny i wybij wszystkich orków ^^.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
A co to za zbroja ze az za 150 tys., nigdy sie z tym nie spotkalem?! U Benneta najdrozsza zbroja jest za 20 tys.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Poprzerabiaj kupca facjate ;p moga miec niezle cacka zawsze kilka tys ^^
A pozatym wez sie za kucie kiepskich mieczy sprzedasz je drozej niz kupowanie stali kiedys uzbierasz na zbroje.

P.S. odszukales juz wszystkie smocze jaja?
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Przecież jak jesteś łowca to naucz się od Benneta kucia mieczy kupuj stal w mieście i kuj miecze kupuj i kuj jak uzbierasz dosc dużo to po prostu sprzedaj :>
 

Piotrek12750

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
26
To proste jesli zabiłeś wszystkie smoki to pozbieraj im łuski i smocze jaja (znajdziesz je w skarbach lodowego smoka )no i ić sprzedac je bennetowi powiedz mu ze znalazles je u jaszczuroludzi a bennet da ci mape pt ''Jaskinie Khorinis''w nich znajdziesz jaszczuroludzi pozbieraj jaj są one dobrze schowane za grobami pomnikami itp.zanhies je bennetowi no i da ci on troche zlota z tego co pamietam to niestarczy na zbroje wiec popłyń do ''Dworu Irdorath''i w głębi wyspy znów znajdziesz smocze jaj zanies jej bennetowi i kup sobie tą zbroję pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom