Agata Mróz Nie żyje.

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...z_nie_zyje.html

Przeczytajcie to. Zdziwiłem się jak cholera. :/ Wszystko po przeszczepie układało się dobrze, wczoraj nagle się jej stan pogorszył i dzisiaj rano Agata Mróz umarła. Jedna z najlepszych siatkarek nie żyje. :(

Moim zdaniem szpik się nie przyjął, mój kolega z tak samo umarł w styczniu tego roku.

Składamy najserdeczniejsze kondolencje.


Pozdrawiam, Crisis.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
no niestety takie to życie jest do dupy....
Wydawać by się mogło, że już dziewczyna z tego wyjdzie a tu taki zwrot sytuacji.
Bardzo mi jej szkoda, była dobrą zawodniczką. Żal mi jej męża oraz dziecka.
Musi to być ogromny cios dla nich.
Pewnie nie przyjął się przeszczep, i po raz kolejny rak wygrał walkę o życie ;(
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
CYTAT
Musi to być ogromny cios dla nich.

Dla rodziny ogromny, ale wyobraź sobie jak to może zadziałać także na nasze zawodniczki, które będą jechać na olimpiadę. :/ Mogą stracić motywację, jednak z drugiej strony mogą się zawziąć i zdobyć sukces zadedykowany dla Agaty. Teraz to loteria.


CYTAT
Pewnie nie przyjął się przeszczep, i po raz kolejny rak wygrał walkę o życie ;(

Nawet nie wiecie ile razy rak/nowotwory wygrały walkę o życie w mojej rodzinie. :/


CYTAT
Bardzo mi jej szkoda, była dobrą zawodniczką.

IMO bardzo dobrą.


Pozdrawiam, Crisis.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
No cóż wstrząsająca wiadomość. Życie jest pełne zagadek nikt go jeszcze nie odkrył. Tak prawdopodobnie przeszczep sie nie przyjął. Jej mąż i dzieci są pewnie w ciężkiej sytuacij.

Crisis dołanczam się do kondolencij :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Tak jak kiedyś Arka, dzis wszyscy wspominamy wspaniałą zawodniczkę, wspaniałą kobietę. Nie bede się rozpisywal, mam tylko nadzieje ze jeszcze nie raz koleżanki zadedykują jej Mazurka Dąbrowskiego...
 
T

Thran

Guest
Ona była spoko szkoda że musiała odejść taką śmiercią no ale przynajmiej nie musiała cierpieć jak Kurmanek z ZKZ :(

Kondolencje.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Dzisiaj, kiedy się o tym dowiedziałem, ciężko mi było w to uwierzyć. Niby przeszczep się udał, wszystko było dobrze, a tu nagle bach. Dziwnie się dzieje na tym świecie... ale niestety, tak bywa.
Na pewno dla rodziny jest to ogromny szok, szczególnie dla męża i córki.
Nie wiadomo czy szpik się nie przyjął, czy lekarze coś spartolili - tak czy inaczej odeszła jedna z największych polskich siatkarek, myślę, że koleżanki z kadry będą miały większą motywację podczas igrzysk, bo będą grały dla niej.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Wspaniała osoba, wspaniała siatkarka. Walczyła z chorbą i wierzyła że i ją pokona. Mimo woli walki i woli życia, przegrała z chorobą... Myślę że wielu ludzi wspomni tę kobietę i pomyśli o niej jako o bohatarce która do końca wierzyła w siebie... Śmierć przychodzi po każdego ale jedni ludzie umierają zapomniani a o innych będziemy długo pamiętać. Pokój jej duszy
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No cóż, wspaniała zawodniczka. W dużym stopniu przyczyniła się do zdobycia mistrzostwa Europy. Wspaniały człowiek. Mówili w TV, że ciąża w mogła tylko pogorszyć jej chorobę a mimo to zdecydowała się na dziecka. Tym mi zaimponowała. Kondolencje dla jej rodziny. Niech jej ziemia lekka będzie.
Nie mniej jednak takie tragedie zdarzają się co ułamek sekundy na świecie. Wszystkimi przejmować się nie można.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
To po prostu okropne! Na początku, gdy kilka minut po 13 przyszłam tu, na szołta, byłam w szkole i zobaczyłam o tym wiadomość. Z początku nie skojarzyłam, kim była ale po chwili sobie przypomniałam - wspaniała siatkarka, która reprezentowała Polskę. Nie mogę uwierzyć, że nikt w szkole nie wiedział - przecież o czymś takim powinniśmy wiedzieć, na domiar złego graliśmy dziś w siatkę :( Jednak teraz cieszę się, że zagraliśmy, chociaż graliśmy okropnie :( Moglibyśmy, gdybyśmy wiedzieli o tym wcześniej zagrać w hołdzie dla niej - dla tej wspaniałej osoby.
Podsumowanie: Nie pozostaje nic innego, jak kondolencje
Bez niej nasze siatkarki nie będą już tak wspaniałą drużyną jak z nią - już nigdy nie będzie tak wspaniałej osoby, o takiej woli walki i wierze :(
Dołączam się do kondolencji.

BTW: skoro już jesteśmy przy kondolencjach
CYTAT(Crisis)
Nawet nie wiecie ile razy rak/nowotwory wygrały walkę o życie w mojej rodzinie. :/

To jeszcze wyrazy głębokiego współczucia. To naprawdę musiało i nadal musi być okropne. Dlaczego śmierć zabiera niewinnych i wspaniałych ludzi? To jest właśnie zagadka życia, nie, to jedynie jej cząstka.

EDIT: Zmarła z powodu infekcji, może jeszcze się szpik nie przyjął, to musiało być straszne :(
Prezydent Lech Kaczyński postanowił odznaczyć zmarłą siatkarkę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
CYTAT
Bez niej nasze siatkarki nie będą już tak wspaniałą drużyną jak z nią - już nigdy nie będzie tak wspaniałej osoby, o takiej woli walki i wierze sad.gif

No niby tak droga Kyroge, ale ponoć nie ma ludzi niezastąpionych. Jednak trzeba przyznać że była jedną z najbardziej utalentowanych polskich siatkarek. Moje kondolencje.. Pamiętam, jeszcze nie dawno w studiu Polsatu była rozmowa z nią. Wtedy powiedziała że zaryzykuje operację. Była odważna. Walczyła z tą chorobą do końca.. Ale tak to już jest.. Tak się stało i nic już nie zrobimy.. Trzeba żyć z tym dalej.. Ale przyznajmy. Że my (rodzina może nie) zapomnimy o tym niedługo. Tak to już jest.. Jeszcze raz składam kondolencje.
Pozdrawiam [*]
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Tragedia, z jednej strony odeszła wspaniała siatkarka, z drugiej strony młoda matka i żona.

Śpij spokojnie.
 

Light

New Member
Dołączył
2.6.2008
Posty
6
Straszne :( Lubiłam ją żal mi jescze jej małej córeczki która ma niepełne 2 miesiące :(
Niestety takie popaprane jest to życie :(
Pozdro
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
W takich sytuacjach naprawdę ciężko o jakąś wypowiedź. Agata była wspaniałą dziewczyną która przegrała z wyniszczającą chorobą. Łączmy się w bólu z rodziną Agaty, niech spoczywa w pokoju.
 
Do góry Bottom