Welit Rey - Moja Muziszen

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Temat o testach sprzętu można zamknąć, bo nagrywanie pociągnę już w bardziej sensownym wydaniu. Zatem zapraszam tu:

Mój myspace

A także do komentowania :)
Właśnie dodałem nowy kawałek, choć krótki to wydaje mi się treściwy ;) Spring flow.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
No cóż, szkoda że nikt nic nie napisał, a jako iż kiedyś pytałem czy mam założyć nowy temat czy pisać post pod postem - mam zrobić to drugie, co czynię zatem.

Zapraszam na mego myspace'a ponownie, jako iż przed chwilą dodałem 2 widea z improwizacjami na pianinie (niestety brak sprzętu do zgrywania akustycznego, zatem jakość słaba), a nagrania gitarowe liczą obecnie 8 sztuk (w tym jedna piosenka z wokalem, choć nagrana na niestety dziadowskim mikrofonie) ;)

http://www.myspace.com/549134643
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Kocham, cenię i uwielbiam :D

Bardzo mi odpowiadają twoje instrumentalne boje, wokal też nie jest tragiczny :D
Słucham z przyjemnością i liczę na więcej mimo ograniczonego czasu doktorku :)
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
http://www.myspace.com/549134643

Nowa piosenka z wokalem - With every breath. Wszystko poza perkusją z automatu to moja własna robota. Co sądzicie? ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dramatyczny wokal. Generalnie brzmisz jakbyś chciał, a nie mógł.
Do tego Wokal przebija nazbyt muzykę, bardziej przypominasz mi jęczącego booma.
Cały utwór zdaje się być bardzo wymęczony. Nie trafia do mnie. Tego kawałka nie zapiszę do ulubionych.

Sry Doktorku. :)

jedyny moment z ciekawszych to solóweczka.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
tru, okej, wywalam mikrofon xd

btw spróbuj to odpalić na innym sprzęcie niż ten na którym teraz odpaliłeś

EDIT: z tym mikrofonem chodzi mi o to że jest on sprzętem z dupey niestety, choć ostatnio sukces o tyle że w ogóle jest słyszalny. Acz i negatywna a konstruktywna opinia też ważna ;)

EDIT2: zrobiłem wersję czysto-instrumentalną - With every breath 2.0
 
Do góry Bottom