Wasz Obóz.

Yellowish

New Member
Dołączył
26.11.2011
Posty
8
Witam.
Założyłem ten temat by dowiedzieć się jak wyglądałby wasz obóz w "Gothic/u".
Proszę napisać część gry, w której by się wasz obóz znajdywał, nazwę obozu, opisać jakby wyglądał, napisać kto by nim rządził, gdzie by się znajdywał, jakby funkcjonował, w jaki sposób można by było tam dołączyć etc.

Jeżeli wam się "nie chcę myśleć", możecie skorzystać z wzoru poniżej, ew. trochę go przerobić.

Część gry, w której znajduję się wasz wymyślony obóz:
Nazwa obozu:
Lokalizacja:
Wygląd:
Ludzie/człowiek rządzący obozem:
Członkowie:
Sposoby dołączenia do obozu:
Funkcjonowanie obozu:
Cechy:
Zalety:
Wady:

Poproszę "popuścić wodze wyobraźni" i pisać rozbudowane posty. :)
 

qah

New Member
Dołączył
4.7.2012
Posty
1
Część gry, w której znajduję się wasz wymyślony obóz:1(ale przed powstaniem bariery)
Nazwa obozu:Twierdza Paladynów
Lokalizacja:Nad tą porzuconą kopalnią.Tam gdzie w mrocznych tajemnicach był ten zaginiony kopacz i alchemik.
Wygląd:potężna,masywna twierdza siedziba paladynów w górniczej dolinie.Tutaj mieszkają strażnicy porządku Górniczej doliny.Posiada wiele wież.Jest to zamek większy niż zamek w centrum koloni.Wydawałoby się nie do zdobycia.
Ludzie/człowiek rządzący obozem:W imieniu króla władze sprawuje tam Lord Eldar(Tak są tu wymyślone postacie).
Członkowie:Wielu paladynów,rycerzy i knechtów.
Ważniejsze osoby:
Lord Alistair (Zastępca Eldara)
Andre(Nie nie ten z G2)
Pyrlan (Arcymag zamku)
Talar(Kwatermistrz)
Sergio(dowódca knechtów)
I inni żołdacy.

Sposoby dołączenia do obozu:Zgłaszasz się na ochotnika z armii lub straży.
Funkcjonowanie obozu:paladyni z zamku pilnują porządku w całej koloni.Pilnują przepływu rudy i kontrolują skazańców.
Cechy:Silnie zdyscyplinowany obóz.Nie ma tutaj samowolki.Za nie wykonanie rozkazu wysoka kara.Za zdradę i bunt śmierć.
Zalety:Dobre zarobki,możliwość awansu na rycerz a później paladyna
Wady:Na niskich rangach praca jest nużąca.Rutynowa kontrola skazańców i konwojów z rudą.

Uff.Wiem że niezgodne z realiami gothica.Alee może może.




Kilofy ujmijmy w dłonie.
 
Do góry Bottom