Smoki

Status
Zamknięty.

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
Mam Do was Pytanie jakiś 1 tydzień temu oglądałem filmik z serii gothic2 Noc kruka i tam było pokazane że gracz teleportuje się na pustynie i walczy tam ze smokiem czy to jest możliwe w gothic 2 czy on pomylił nazwę z gothic 3 ???
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Hmm.. Trochę niewiele mi to mówi, daj link do tego filmu czy coś w tym stylu.. Wystarczy przecież rozpoznać w jakiej części gry(o ile nie wprawne oko miałoby problemy w wypadku G2 i G1, to w przypadku G2 i G3 różnice są gigantyczne) dzieło było kręcone.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Musiał połączyć bo grafika to krok milowy który ich dzieli a poza tym smok w G3 to śmiech na sali na 13 lv go pokonujesz
 
S

Solmyr

Guest
No jak nie mogłeś poznać czy to jest gothic 2 czy 3. Moze on wezwal smoka na pustyni w goticu 2 n ocy kruka. moglbys dac mi adres do tergo filmu?
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
To jest trochę dziwne jak możne ie rozróżnić grafiki z G2 od G3 . Ale ten pomysł z pustynią może był by dobry ale musiał bym zobaczyć ten filmik .
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Hmmmmmm.... muszę przyznać że zaintrygował mnie ten temat, i postanowiłem trochę poszperać :)
W Gothic II NA PEWNO nie ma żadnego smoka na pustyni... jest za to jeden w Gothic III.


Chodzi mi o moment 3:10
Czy o tego smoka Ci chodziło? :)
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Jak by dobrze policzy to w Cap dune sa 2 i na pustyni 1 ( i jeszcze te ktore nie spotkalem ) to by ich sie uzbieralo

PS. (problemy z klawiatura )
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
A może ci chodzi o modyfikacje? widziałem taka jedną grafika bardzo dobra oczywiście chodzi o mod do NK i właśnie tam była pustynia na wzór tej z G3 ale oczywiście łatwo było ją odróżnić od tej z G3.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ale co to za problem przywołać smoka na pustyni w Jarkendarze, my możemy spekulować a koleś niech po prostu wrzuci link do tego filmiku to sie oceni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom