Problem Z Quest Packiem Na 1.75

Status
Zamknięty.

chmiela1997

New Member
Dołączył
16.4.2010
Posty
20
Witam mam problem z Gothic 3 na patchu 1.75

Moj problem polega ze po instalacji patcha 1.75 nie moge zainstalowac quest packa z content modem.
Podczas uruchamiania instalatora wyskakuje mi blad
"Prosze zainstalowac polska wersje gry gothic 3 oraz aktualizacje 1.73 lub nowsza"

Próbowalem instalowac na rózne sposoby :

-patcha 1.75 na czystym gothicu i na gothicu z 1.74
-Quest packa normalna wersje i jakaś tam niby kompatybilna z 1.75

PC: Windows 7, GTS 250, Athlon 250 3ghz

Gra mi dziala na maxa na każdym patchu. (Napisalem w razie potrzeby)

Prosze o pomoc.

(Zapomniałem podac ze mam ModKita nie wiem moze zmienil cos w g3ini ?)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Spróbuj otworzyć w zgodności z xp. Może pomoże. Albo instaluj z polską wersją :D Albo pobierz od nowa plik z innego źródła.
 

chmiela1997

New Member
Dołączył
16.4.2010
Posty
20
Spróbuj otworzyć w zgodności z xp. Może pomoże. Albo instaluj z polską wersją :D Albo pobierz od nowa plik z innego źródła.
Próbowałem z kilku stron w zgodnosci nic nie dało :/ ee i mam polska wersje :p Dodam oczywiscie że orginał
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
nie trzeba zgodnosci. Wrecz nie nalezy.
Sprawa moze byc zwiazana z kilkoma czynnikami.
Jesli wczesniej gra byla instalowana w innym katalogu ale po jej dezinstalacji pozostaly wpisy w rejestrze to moze byc jedna z przyczyn. Nalezy usunac wpisy Jowood z HKCU\SOFTWARE I HKLM\SOFTWARE i zainstalowac gre orazbpatch 175 jeszcze raz lub poprawic samodzielnie wpisy w rejestrze tak aby wakazywaly prawidlowy katalog gry.

Inna przyczyna moze byc program anywirusowy, wlaczone UAC, niewymuszanie uprawnien administratora na instalatorach gry, patcha oraz qp.
 

chmiela1997

New Member
Dołączył
16.4.2010
Posty
20
nie trzeba zgodnosci. Wrecz nie nalezy.
Sprawa moze byc zwiazana z kilkoma czynnikami.
Jesli wczesniej gra byla instalowana w innym katalogu ale po jej dezinstalacji pozostaly wpisy w rejestrze to moze byc jedna z przyczyn. Nalezy usunac wpisy Jowood z HKCU\SOFTWARE I HKLM\SOFTWARE i zainstalowac gre orazbpatch 175 jeszcze raz lub poprawic samodzielnie wpisy w rejestrze tak aby wakazywaly prawidlowy katalog gry.

Inna przyczyna moze byc program anywirusowy, wlaczone UAC, niewymuszanie uprawnien administratora na instalatorach gry, patcha oraz qp.
sprubóje i dam znać

Ok udało mi sie miałem 2 wpisy gothica 3 w rejestrze i pewnie quest pack nie mógł znaleść odpowiedzniej lokacji folderu
dzieki za pomoc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom