Problem Z Podbiciem Geldern

Status
Zamknięty.

Milten531

New Member
Dołączył
20.7.2011
Posty
15
więc mam taki problem z podbiciem Geldern podbiłem już Cape Dun Montere Silden Trelis i Faring ,ale tego nie moge;( nie udaje sie.
mam taki sprzęt:
2 zbroje buntownika (tą z ramionami) (Jak podbije Geldern kupuje zbroje paladyna bo mam 1.7 i 60% jest potrzebne)
miecz barbarzyńcy tarcze paladyna 2 pierścienie adanosa hełm pierwszego paladyna
38 lvl 278 siły 150 myśliwość mistrz walki mieczem i początkujący 2 mieczami silne parowanie tarczą to z najważniejszych
kasa nie jest problemem Silden Trelis i Faring podbiłem z łuku a konkretnie tak ,że stałem na budynku i strzelałem z łuku;] łuk 50 obrażeń
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli nie dajesz rady, to idź do nordmaru czy tez do Varantu i tam wypełniaj misję - przypakujesz w postać i wrócisz do Geldern skończyć to co zacząłeś.
 

Milten531

New Member
Dołączył
20.7.2011
Posty
15
a jaką broń polecasz kupić? bo mój miecz ma 85 obrażeń
Dzięki ide do Nordmaru
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Kup projekt miecza półtoraręcznego, obrażenia 90, wykute własnymi rękoma +10 i na ostrzone kolejne +10. razem 110 obrażeń :) Ale musisz umieć chyba wykuwać broń z rudy.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Oj no nie wiem, dawno go wykuwałem ;) I poszukaj skrzyń, można w nich znaleźć parę fajnych zabawek :D Jeśli miałbyś problem ze znalezieniem ich to na stronie głównej jest lista z lokacjami;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom