Problem Podczas Odpalania Gry...

Status
Zamknięty.

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
A wiec:
uruchamiając G3 wyskakuje mi taki błąd
"D:\Gry\Gothic3.exe Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest nieprawidłowa."

Podejrzewam ze to przez błąd w instalacji (pod koniec instalowania Gothic3) Microsoft Visual C++ Redistributable
"Error 1723. Wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows. Nie można uruchomić biblioteki DLL wymaganej do dokończenia tej instalacji."

Co musze zrobic aby zainstalowalo sie poprawnie?

Dodam, ze mam aktualne DirectX a moj komp G3 powinien uciągnąć spokojnie.
Pomóżcie w miare szybko, bo sie z lekka załamałem... :/

Edit: Acha, i mam oryginała.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
na twoim miejscu (skoro masz orginala) bezzwłocznie napisalbym do cd projektu ... gdy ja mialem problem odpowiedzieli po 2 dniach wiec az tak dlugo nie bedziesz muisial czekac :)
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
QUOTE
Problem ten może wystąpić jeżeli w trakcie instalacji gry nie został poprawnie zainstalowany pakiet Microsoft Visual C++. Pakiet Microsoft Visual C++ możesz znaleźć na płycie z grą w katalogu tools.

Rozwiazanie

1. Włóż płytę z grą Gothic 3 do napędu DVD-Rom
2. Kliknij dwukrotnie Mój Komputer
3. W oknie mojego komputera kliknij prawym klawiszem myszy na napęd DVD-Rom, w którym znajduje się płyta, a następnie wybierz Otwórz
4. W nowym oknie, które będzie ukazywać zawartość płyty kliknij dwukrotnie katalog tools, a następnie uruchom program vcredist_x86.exe

Jeżeli w trakcie instalacji pakietu vcredist_x86.exe pojawi się błąd 1723 będzie to oznaczać, iż nie posiadasz zainstalowanej najnowszej wersji programu Windows Installer 3.1 potrzebnej do zainstalowania tego programu.

Program Windows Installer 3.1 możesz pobrać z tej strony internetowej. Pobierz ten program, a następnie go zainstaluj. Po zainstalowaniu tego programu uruchom instalację vcredist_x86.exe.


To tekst ze strony CD Projekt.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Przeinstaluj grę. Jeśli dobrze pamiętam to też miałem taki błąd na początku. W czasie instalacji pozwalaj mu na WSZYSTKO. NAWET JAK BĘDZIE chciał coś instalować związanego z Windowsem to daj ok. Ps: Nie do mnie problemy potem. Ja tylko opisuje, co ja zrobiłem, gdy miałem taki błąd.

Spróbuj i powiedź czy działa.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom