Problem Na Arenie

Status
Zamknięty.

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Jestem w Obozie na Bagnie, chce rozwalić tego Brogara ale on nie che ze mną walczyć, robiłem takie rzeczy by mnie nie lubił ale nic, nawet forsy za haracz mu nie dałem, a barkuje mi jego odłamka miecza.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Tak, z Craigiem, Domingo, Ricardo, a Lorenzo nie chcial ale i tak go rozwaliłem
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Ale jak gadasz z Brogarem to masz taką opcję jak: wyzywam cię na pojedynek??
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Po prostu musiałeś źle przeprowadzić rozmowę i teraz nie możesz z nim walczyć. Jeśli nie masz żadnego zapisu przed rozmową, to proponuję zacząć od początku, bo wątpię, ze ci się teraz uda :/
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Tak też można :)

Ale nie musisz pokonywać Brogara, żeby dołączyć do Bandytów (chyba) wystarczy, że pobijesz (czego nie możesz) i zabierzesz kawałek miecza od Brogara, lub kupić go od niego, jak już będziesz miał 5 kawałków idź do kowala i będziesz musiał zanieść miecz do Estebana, a dalej to samo pójdzie ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
aby zabrać mu te kawałek to po prostu zacznij go obrażać denerwować (np.3-4 razy do niego zagadaj i go obraź jak masz taką opcję) albo jest inny sposób:
-wyciągnij broń i walnij go raz i od razu go schowaj aby cie nikt inny nie atakował
-jak cie brogar zacznie atakować to inni beda tylko patrzec (wtedy go załatw ale uważaj jest trudny do pokonania)

jak masz jakiś problem to pisz na gg (może pomogę)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ja tylko jeszcze dopowiem, że problem z questem Brogara rozwiązuje najnowszy patch 1.1

http://gothic.org.pl/forum/index.php?app=downloads&showfile=88
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom