Orik W G1 I W G2

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Chyba wszyscy zauważyli, że w G1 Orik to był największy kumpel Lee siedzieli razem całe dnie i gadali ze sobą.
W jedynce nie było z nim ani jednego zadania, ale był najemnikiem i wysokim rangą(przynajmniej tak myślę).
A w G2 Orik to paladyn lizus stoi cały ruski rok przy Garondzie i stoi i gada z Parcivalem.
Według mnie to mało możliwe że w 3 tygodnie(bo tyle beziu leżał w ruinach świątyni) z wyrzutka z GD
więźnia i bandyty może stać się paladyn - wzór do naśladowania przez siedmio latków.
Bezio stał się Paladynem w kilka dni, ale Bezio to Bezio i można to zrozumieć... Możliwe, że to tylko
Twórcy gry nie mieli pomysłów na nowe imiona i dali jednemu paladynowi to imie bo Orik w G1 nie był
ważny i gracze mogli go nie pamiętać. Ciekawy jestem co wy myślicie o tym.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No też to zauważyłem i zdziwiłem sie gdy zobaczyłem orika jako paladyna.Myślałem że w G2 będzie on na farmie onara z innymi najemnikami.Dziwne że zwykły wyżutek z górniczej doliny stał się tak szybko paladynem.A może był paladynem tylko przypadkiem trafił do górniczej doliny i tam był najemnikiem xD.Kto wie...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Śmieszne tematy już zakładacie... A co to za różnica? Orik jest Orik tam był najemnikiem a tu jest paladynem. Są to dwa osobne npce które powstały w skutek ilości imion jakie spotykamy w grze. Pamiętajcie że G2 robili też panowie z JW a nie sama Pirania. Może któryś z panów z JW po prostu nie zauważył że ma już jednego Orika... W dodatku ilu znasz Wojtków, Marków lub Marcinów? Może i w Gothicu rodzice nie zawsze mają pomysł na nowiutkie imię ;]
 

Namiot056

Banned
Dołączył
12.11.2011
Posty
3
O ile się nie mylę to w Gothic 3 był jeszcze Ingmar w Nordmarze, a w Gothic Zwei był też paladyn Ingmar specjalista od działań orków. Chyba żadne się już nie powtarzały.

Nie ma to jak odkopywać tematy sprzed 3 lat^^ I pisać nie na temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom