Najlepszy Myśliwy

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.. Jaki według was jest najlepszy i najsilniejszy myśliwy? Nie robię ankiety bo jest ich tak dużo, że napewno wszystkich bym nie napisał..
Ja również się wypowiem.. [Kolejność NIE jest przypadkowa!!!]
Gestah - Jeden z myśliwych w drugiej części gry. Nie boi się groźnych zwierząt, jest bardzo silny i dobrze wyszkolony. Nosi bardzo solidną zbroję którą ponoć wykonał mu "Wilk" za czasów Bariery. Tak! To mój ulubiony myśliwy..

Cavalorn - On zaś występował w pierwszej części oraz dodatku do drugiej. Jest świetnie wyszkolonym łucznikiem. Poluje na "mniejsze" stworzenia, m.i.n Ścierwojady, Krwiopijce, etc. Drugie..

Grimbald - Bardzo groźny męszczyzna polujący na Zębacze. Świetnie radzi sobei mieczem jednoręcznym oraz łukiem. Sam nas zatrzymuje i prosi abyśmy mu pomogli. Jak widać, trzecie..

Aidan - Szkodnik z nowego obozu. Poluje na wszelakie zwierzęta niedaleko obozu.. Lubię go tak poprostu.. Czwarte..

Gaan - Myśliwy który nie umie się posługiwać bronią, a mieczem słabo. Nosi strój farmera i poluje na ścierwojady etc. Pracuje dla Benagra. Mało uzbrojoony, ale odważny ; ). Piąte..

No i właśnie to moja ''święta piątka"..
Czekam na wasze opinie.. Anioł.

No bez jaj, niedługo bedzie temat na najlepszego chrząszcza albo scierwojada, bez przesady AS, jeszcze jeden taki temat a dostajesz warna - God
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja mam trzech ulubionych mysliwych, ktorych uwazam za najlepszych mysliwych(maja oni takie same miejsce, uwazam ze sa rowni):
-Bosper(Gothic II)
-Wilk
-Cavalorn
Uwazam, ze sa oni godni tego mienia, ale no co tu pisac poprostu najlepsi mysliwi(pomagaja w zdobywania nowych umiejetnosci mysliwskich(lowieckich), sprzedaja fajne rzeczy mysliwskie tj. luk, kusza, skory itd.

EDIT:Sory zapomnialam o jeszcze jednym, waznym dla mnie: DIEGO........Czyli razem jest ich czterech, a nie trzech... :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli już kogoś darze sympatią to za to jaki prezentuje w grze charakter.

Cavalorn jest bardzo spokojnym człowiekiem, świetnie posługuje się łukiem jak na dobrego myśliwego przystało. Wie jak sobie radzić.

Grimbald - facet o mocnch nerwach. Podoba mi sie jak przyjmuje info o śmierci czarnego trola.

Gestah - trzyma się blisko Gorna, czyli swoj chłop ^^
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
No cóż, do wszystkich wyżej wymienionych dodałbym jeszcze Ratforda i Draxa - dwóch myśliwych, szkodników, których spotykamy na początku G1 (zaraz po zejściu z doliny, koło rzeczki). Ten pierwszy daje nam trochę przydatnych informacji, natomiast drugi może nam przekazać umiejętności myśliwskie. Są oni uzbrojeni w długie łuki, i dobrze się nimi posługują, więc chyba można ich zaliczyć do istotnych.
Oprócz tego, Diego też można uznać za myśliwego. W G1 ma potężny łuk, w drugiej części można go zabrać na statek do dworu Irdorath, natomiast w G3 pomaga nam zapolować na mroczne zębacze.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dla mnie dobrymi myśliwymi są:

Cavalorn - zawsze do wszystkiego pod chodzi spokojnie i pomału. Nigdy mu się nigdzie nie spieszy B)

Diego - Ma długi dobry łuk, zawsze może pomóc i jest dość dobrze uzbrojony :D

Grimbald - twardy gościu, szybko się nie poddaje, ma mocne nerwy. :angry:

Pozdrawiam ;)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Dla mnie dobrymi myśliwymi są:

Cavalorn
Gaan
Diego

Oni są godni miana najlepszych łuczników.Mogą nas nauczyc ściągac skóry, kły i inne.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Dla mnie najlepsi są:
Diego- ogólnie wszystko umie :)
Grimbald- twardy gościu

no i ja :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Cavalorn jest najlepszym myśliwym
mieszka w niebezpiecznych okolicach
i zyje korzystając z dobrodziejstw natury
jest spokojny i żyje na uboczu od kłopotów
Doskonały producent łuków i sztrzał

Facet na 5
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Najlepszy myśliwy? Oczywiście że Gestath. Poluje na groźniejsze stworzenia niż reszta, umie oprawiać smoki, ma wypasioną zbroję i sporo doświadczenie w walce.
Na szacunek zasługuje także Grimbald, nie urządza sobie polowań na ścierwojady, lecz na coś trochę trudniejszego.
Dragomir i Bartok także są dobrzy w swojej profesji. To bardzo dobrzy strzelcy (kusznik i łucznik), z tą różnicą że ten pierwszy jest odważniejszy.
Cavalorn jest dla mnie wzorem z jedynki. Samotnik, mieszka na uboczu. Wprawny łucznik, nie ma co.

PS: Diego i Wilk to łucznicy nie myśliwi;], Diego to tak na pograniczu ale Wilk to z pana polującego na zwierzęta nie ma nic praktycznie :p.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmmm...najlepszy jest Cavalorn.Dlaczego?
A juz mówie,jak go spotkałem w pierwszej części to odrazu zobaczyłem że spoko myśliwy a jak tłumaczy...BA!
Ale jest inna sprawa...Cavalorna jak zobaczyłem odrazy pomyślałem sobie
-O jest ten wreszcie ''Kalafior'' :lol: :lol:
Heh...a potem zagadalem...nawet mnie obronił raz przed zebaczem ;)
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
- Gestah , silny i wyszkolony myśliwy . Trzyma sztamę z Gornem wiec to już o czymś świadczy .

- Dragomir , nieco łajza ale bardzo sie zna na swym fachu .

- Cavalorn , opanowany i spokojny . Na każdego zwierza zna jakis sposób .
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Według mnie najlepszym myśliwym jest Bogir, myśliwy z klanu wilka. Pokazał, że ma ikrę, pokonując białego rozpruwacza, a w ogóle jest stary i bardzo doświadczony, oprócz tego jest także druidem co podnosi jego kwalifikacje.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Wedle mnie najlepszym myśliwym, jest Gestath,bo jak słusznie napisaliście poluje na silne stwory, takie jak:
- Ogniste jaszczury.
- Cieniostwory.
- Pełzacze.
- Smocze Zębacze.
A także umie oprawiac Smoki.
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
mój ulubiony to jeden z bandytów w jarkendarze (nie pamiętam nicka ale chyba na M) co na 2 strzały z łuku zabija węża błotnego. Dobry jest też Gestath tak jak już to było mówione - poluje na jedne z tych silniejszych bestii.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Skoro jest to forum poświecone całej serii to według mnie jednym z najlepszych myśliwych jest Bogir. Mimo iż jest juz stary to jeszcze dużo potrafi a i walczy całkiem nieźle. Szkoda że kiedy, przechodzimy grę nadchodzi na niego czas. :(
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
ja najbardziej lubię 2 pierwszy to Aidan ponieważ gdy grałem pierwszy raz i szedłem z Mordragiem do nowego obozu to właśnie on nauczył mnie pierwszych umiejętności łowieckich. Drugi Cavalorn poprostu go lubiejest spoko
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Najlepszymi myśliwymi według mnie są Gestath, Cavalorn ,Gaan oraz Bartok :D....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom