Najlepszy Gothic

Status
Zamknięty.

Merodiak

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
7
Proszę tu pisać czy ten gothic jest najlepszy z całej serii i dlaczego
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Piszę sie "najlepszy" ale to szczegół. Dla mnie ta część Gothica jest najlepsza ale tylko jeżeli jest z dodatkiem "Noc Kruka". Bez dodatku gra nie jest już taka dobra. Ogólnie grafika nie jest już taka mroczna jak w pierwszej części ale za to jest bardzo kolorystyczna, piękna flora i fauna wyspy Khorinis, czego niestety nie można powiedzieć o Górniczej Dolinie w drugiej części. Fabuła jest według mnie bardziej wciągająca i ciekawsza niż w pozostałych częściach choć nie wiem jak w G3 bo nie grałem. Klimat wciąż jest równie dobry jak w poprzedniej części gry. To tyle na ten temat.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Dzyl jak tu się z tobą nie zgodzić po prostu napisałeś wszystko co można by o grze napisać.
Nie wiem czemu ale cały czas wracam do G2NK mimo ze powtarzałem że już nie zagram w G2NK
 

Merodiak

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
7
Jak dla mnie gothic 1 i Gothic 2 z dodatkiem noc kruka to są najlepsze tytuły całej serii. Ale w Gothic 2 poprawiono grafikę i jak dla mnie jest troszeczkę lepszy scenariusz. A Gothic 3 jest jak na razie najgorszą częścią całej serii. B) B) B)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom