Nabór Na Redaktorów

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jest to już drugi nabór na redaktórów. Potrzebni są ludzie uwielbiający gothica i mają czas, który będą mogli poświęcić na tworzenie nowych działów na strone. Oczywiście będziecie coś z tego mieli. Po pierwsze będziecie częścią tego czym jest Gothic Up i wasze nicki znajdą się na stronie. Po drugie w każdym dzaile będzie informacja otym, że go stworzyliscie. Możliwośc pisania newsów. Jeśli napiszecie zgłoszenie i zostaniecie przezemnie oficjalnie przyjęcie zgłoście się do głównego redaktora Gandiego Białasa GG:4311962. Przyjętych będzie dwóch redaktorów, narazie więcej nie potrzeba. Nabór potrwa do końca weekendu jeśli nie będzie odpowiednich zgłoszeń może się przedłużyć.

Jeśłi chcesz zostać modem napisz tu swoje zgłoszenie. Równierz napisz co nowego wniesiesz na strone. Co możesz zrobić. Poprostu zaprezentuj sie z jak najleprzej strony a ja z Gadim wybiore dwóch redaktorów.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Ja jestem chętny. Gothica uwielbiam, G1 przeszedłem 4 razy a G2 tylko raz i to tylko do konca 5 rodziału, ale już nadrabiam zaległości. Mysle że moge sie przydać, mam talent do pisania, chociaż na forum tego jeszcze nie objawiłem, no moze raz->felieton. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji
tongue.gif


EDIT: Moge pisać artykuły, recenzje, i inne formy dziennikarstwa nie są mi obce. Mam pytanko, czy chodzi o zostanie modem na forum czy na stronie??? Jeśli miałbym być modem, to swoje obowiązki spełniałbym jak umie najlepiej, czyli wzorowo
biggrin.gif
.
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
No ja tez jestem chętny. Mam własna stornę, ale bardzo bardzo chętnie pomogę przy tej. Mogę wnieść trochę z g2, bo jest to moja ulubiona gra. z g1 tez trochę mogę pomóc. Starać się mogę jak najbardziej, ale nie wymagajcie dużo. Tak poprostu to chciałem powiedizec, że pomogę zawsze. Ale są odemnie lepsi.

No, więc jeśli chcecie mnie wybrać to będę się starał jak mogę. Siedzę "Nałogowo" na Internecie i wiem dość dużo o gothic. Mam też trochę materiałów. Czyli:
- Mam dużo czasu(, ale trochę mi moja strona zabiera)
- Informacje o gothic mam duże.
-, Co by tu jeszcze no mogę wnieść na stornie to, co w moich siłach.

PS:, Gandi nie jest zachwycony moją kandydaturą powiedział mi to już na gg i go rozumiem, ale spróbować nie zaszkodzi
tongue.gif


Sorka za błędy ale pisałem w nocy i oczy trochę bolały
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Tworzenie działów... Czemu by nie? Zgłaszam się na redaktora strony ;]

Referencje: http://gothic.g4ce.pl/forum/ : )

Pisać umiem, co mam nadzieję dało się zauważyć. G1 znam b.dobrze (no dobra, trochę się zapomniało... ok - dużo się zapomniało : P), G2 średnio. Obie części posiadam obecnie zainstalowane na kompie.

PS. Przy rozpatrzaniach proszę z góry (bo nie wiem jak to będzie oceniane) nie patrzeć na moje zgłoszenie jako "zgłoszenie moda" :]

pzdr
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Ja bym chciał się zgłosić. Lubię pisać opowiadania jest jedno na stronie, jedno nowe fajne już zacząłem. O gothicu mam bardzo dużą widzę a jak się czegoś nie wie to zawsze się wyszpera. Chętnie tworzyłbym działy, nawet próbuje już coś zacząć. Czasu wolnego mam w bród i zawsze mógłbym tu zajrzeć, a więc moja propozycja.
Pozdrawiam Wszystkich!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE no ja tez jestem hętny.

I ty chcesz pisać?? I "hętny" zamiast "chętny" :shock:

No a tak po za tym to ja mogę pomóc, gothici cały czas mam i od czasu do czasu pogrywam, ale w całości przeszedłem każdego tylko raz, a wyrywkowo to często wracam.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ogłaszam koniec naboru. Wybrani zostali Gothi i Arcane. Prosiłbym o kontakt na gg otrzymacie swoje profile na stronie. Puźniej kontakt z Gandim, który jest głównym redaktorem.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ha

No to ja spróbuje na moda skora zabrakło już miejsc w redakcji. Chociaż pisać raczej potrafie, w konkursie moje treści jak narazei zostaly wycenione na 90 , 87,7.
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
QUOTE a ja nic nie pomoge bo to forum jest do dupy!

O no proszę co za konstruktywna krytyka.
A twoja, że tak się spytam, to co? Ma wymiar wirtualny, że możesz to forum tam umieścić, czy jak? To musi być iście wyjątkowy rząd zer i jedynek.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
QUOTE a ja nic nie pomoge bo to forum jest do dupy!

Jeśłi już wydajesz opinie to przynajmniej potwierdz ją jakimiś argumentami. Ja chętnie krytyke przceytam tylko niech ona będzie porządna a nie jedno zdnaiowa.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
chlip chlip szkoda, no ale i tak niewyrobiłbymsie pewnie. Teraz jak znam życie RaVeN dostanie moda bo on ma wieksze szczęście:( No więc gratuluje wam Gothi i Arcane i powodzenia
smile.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ya

Widac nie znasz bo nie dsotalem moda jako jedyny ze starszyzny ...
 

StrangerZg

New Member
Dołączył
6.11.2004
Posty
13
QUOTE QUOTE a ja nic nie pomoge bo to forum jest do dupy!

Jeśłi już wydajesz opinie to przynajmniej potwierdz ją jakimiś argumentami. Ja chętnie krytyke przceytam tylko niech ona będzie porządna a nie jedno zdnaiowa.
Pozdrawiam cLoNe_xx
prosze bardzo! Na tym forum zabrania sie reklam gdzie na innych porzadnych forach nikt by o tym nie pomyslal po drugie nie wolno pisac duzymi literami co jest calkowitym bezsensem po 3 wszystkie watki czy stare czy nowe czy dobre czy nie sa zamykane przez moderatorow co wkurza usera takiego jaka ja bo nigdzie nie wolno wtracic swoich trzech groszy !No i to by bylo na tyle jak jeszcze cos mi wpadnie do glowy to napisze!!!!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zamykanie tematów to tylko wina userów takich jak ty. Którzy rejestrują sie i wyszukują wszsyskigo gdzie można coś napisać. Ostatni post miał miejsce 5 miesięcy temu a oni i tak go ożywiają. Po drugie kiedy tematy były nie zamykane userzy schodzili z tematu i prowadzili masowe rozmowy całkowicie na coś innego nie związanego z tematem.
Sporo for spotkałem już z zabronionymi dużymi literami. Post napisany wten sposób wygląda nie estetycznie a w dodatek tak jakby user sie na kogoś wydzirał.
Sprawa reklam została już omuwiona i będzie temu dział poświęcony, Było to zabronione ponieważ kiedy forum powstało zależało mi jak największej licznie userów, która była dośc mała. Teraz sie to zmieniło. Nie wiem czy wiesz ale na froum przeprowadzane aktualnie są zmiany. regulamin zostanie napisany na nowo i troche sie tu pozmienia co do zasad.
POozdrawiam cLoNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE
prosze bardzo! Na tym forum zabrania sie reklam gdzie na innych porzadnych forach nikt by o tym nie pomyslal po drugie nie wolno pisac duzymi literami co jest calkowitym bezsensem po 3 wszystkie watki czy stare czy nowe czy dobre czy nie sa zamykane przez moderatorow co wkurza usera takiego jaka ja bo nigdzie nie wolno wtracic swoich trzech groszy !No i to by bylo na tyle jak jeszcze cos mi wpadnie do glowy to napisze!!!!

Typowe argumenty spammera. Widać chyba że byłeś na forach któe pwostały niedawno, bądź krótkotrwałe. Sam byłem przez dłuższy czas zarejestrowany na 5 forach, na żadnym nie pisało się dużymi literami. Wg. pewnych nie pisanych zasad, DUŻE LITERY, uznawane są za krzyk. Tak jak i tutaj. Również na wszelkich chatach, ircach itp, nie pisze się dużymi literami. Ale znajdzie się ktoś kto o tym nie wie i będzie się o to wykłócał (patrz - StrangerZg).

Co do rozreklamowania stron: widać w tym przypadku że masz w głebokim poważaniu tematy które zostały założone zanim ty się zarejstrowałeś, a twoje trzy grosze kończy się na perfidnym spammie i ożywieniu... Dlatego się zamyka... A czemu w poważaniu? Bo jest nawet temat o zniesieniu punktu o reklamowaniu innych stron. Trzeba albo uważnie przeglądać forum, albo używać tego linka: Link

pzdr
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Na tym forum zabrania sie reklam gdzie na innych porzadnych forach nikt by o tym nie pomyslal

>>>Taaa? A może nie lubimy konkurencji? Wciąż debatujemy nad tą sprawę, możesz mi wierzyć.

po drugie nie wolno pisac duzymi literami co jest calkowitym bezsensem

>>>HEHE. JA TEŻ TAK MYŚLĘ, WIESZ? TO CAŁKOWITY BEZSENS!!! POZA TYM MOGLIBY ZNIEŚĆ TEŻ DUŻĄ ILOŚĆ WYKRZYKNIKÓW!!!!!!!!

I co? Fajnie? Nie myślę. Bowiem żaden porządny post nie mógłby być tak pisany. To po prostu zasada netykiety, a nie nasz osobny kaprys.

po 3 wszystkie watki czy stare czy nowe czy dobre czy nie sa zamykane przez moderatorow co wkurza usera takiego jaka ja bo nigdzie nie wolno wtracic swoich trzech groszy !

>>>Lol. To wyobraź sobie, że ja, jako mod, odblokuję jakiś temat z grudnia poprzedniego roku o starcie forum i to skomentuję "Świetnie! Powodzenia clone! Jesteś doskonałym adminem!". Nie sądzę, aby się ucieszył... Tematy to nie tylko "wtrącanie swoich trzech groszy". To albo dyskusja, debata, rozmowa, albo pytanie, ogłoszenie czy rozwieszczenie. Jeśli jest zamknięta/e, to z wyraźnych powodów. Albo co było do powiedzenia zostało powiedziane, problem został rozwi,ązany, albo zbyt wielu spammerów brało udział w rozmowie, przez co kolejne posty były treści "też tak myślę", "no nie, nie zgodzę się".

No i to by bylo na tyle jak jeszcze cos mi wpadnie do glowy to napisze!!!!

Powodzenia. Doskonale użyłeś tu słowa "wpadnie", bo jak widać nic się w niej samodzielnie nie wylęgnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom