Jest Szansa!

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ostatnio forum bardzo odżyło, coś się zaczęło dziać... Nawet i bez Google jesteśmy dobrą stroną, na która ciągle przybywają nowi.
Oczywiście razem z Wami cieszę się tą wiadomością, w końcu będę miała robotę jako moderatorka, w końcu jest szansa na wielki powrót, ale.... Ale tak na prawdę nie robię sobie nadziei, po co mam się łudzić, że już za niedługo wrócimy na pierwszą pozycję w Google, skoro to może trwać nawet kilka miesięcy. Wolę mieć niespodziankę i skakać z radości, wpisując w Google hasło "Gup" i ujrzeć link do naszego forum jako pierwszy ^^
Dobrze, że już coś ruszyło, że odpowiedzieli w końcu, ale trza zrobić tą nową domenę, jak wyżej wspomniano i działać na różne sposoby, w końcu w internecie nie istnieją tylko google, są różne sposoby na reklamę ;))
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Taaaaaak! Drugie miejsce pod haslem Gothic, Daria, mozes skakac z radosci :D Nareszcie! Nowa domena niepotrzebna ;)

EDIT(down)
Ja najpierw napisalem tu, a potem objasnilem wszystko na SB ;)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Na SB właśnie panuje radość - wpiszcie w googlach "gothic" to coś zobaczycie.

Kocham Was, mordy Wy moje, muaah! :*

EDIT:

Broother mnie wyprzedził ;p
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Dobra dobra, Arven, uspokój się ;) . Oczywiście to bardzo dobra wiadomość, w ciągu kilku minut liczba gości wzrosła niemal dziesięciokrotnie.. Być może jest jeszcze szansa, że zajmiemy pierwsze miejsce na podium Google.. Wtedy można byłoby ogłosić stuprocentową victorię.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
1 miejsce mieliśmy przed banem, więc i teraz powinno nam się udać. Aha, kac, mógłbyś wrzucić radio na stronę główną?
 
E

Electric_Dragon

Guest
To dobrze, znak, że jednak coś się rusza. Osobom odpowiedzialnym za walkę gratuluję ;) Chociaż uspokoję się i nabiorę pewności po miesiącu bycia w czołówce wyszukiwania.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No i stało się!
Po długiej i ciężkiej walce wróciliśmy do google. Wynik jest strasznie zadowalający. Jednak o top 1 musimy jeszcze trochę powalczyć. Bo GS urosło w siłę pod naszą nieobecność. Dziękuje wam za wsparcie, pracę i za wszystko.
Znowu żyjemy :)

Haha a ja jestem WIELKI ^^
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Gratki dla wszystkich, a w szczególności dla Kacapa. Cieszmy się i radujmy. Nareszcie coś będzie się działo.

Ave
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Podsumowałbym to tak:
"Przyczajka i Boom" ( ale nie Nekromanta ;d ).
Bo tak właśnie było z nami w tym przypadku, cisza, wczoraj jakiś topic dający nadzieję i dziś można powiedzieć kolejna z kart historii portalu którą zapamiętamy na długo.
Gratulacje Kacpi :)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Hmm.. Zobaczyli ludzie, że ja wróciłem na forum i coś ruszyło.. Widać bezemnie to forum nie jest warte miejsca na Google..
Oczywiście żartuję.. Zapomniałbym podziękować wszystkim za obecność na forum, że nie zostawiliście go tak, jak ja(czego żałuję)..
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No i w pytę. W końcu, po wielu miesiącach smuty na naszym portalu, znowu możemy balangować ;). Ha, ta chwila prędzej czy później musiała nastac. Cieszę się ,że przetrwaliśmy to. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dzięki wszystkim za wytrwałość, no i czeronemu żelkowi, za to, że stanął na wysokości zadania. Macie mu na zlocie postawić ode mnie dęboerj połówkę;).

Walić google :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
<skacze z radości>
A jeszcze wczoraj mówiłam, że nie będę sobie robiła nadzei, bo do Google możemy wrócić nawet za kilka michów, a tu proszę ;))
Cieszę się bardzo, w końcu moja ranga nie będzie tylko podpisem pod nickiem, ale na prawdę będzie potrzebna xDD
Miejmy nadzieję, że teraz będzie wielki napływ ludzi i forum wróci do normy ;))

Dzięki Kac za walkę z nimi ^^
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Bardzo się cieszę, że znowu jesteśmy na zasłużonej pozycji w Google. Gratulacje Kac za to, że się nie poddałeś.
Gothic Up znowu będzie rządził! :)
 
E

Electric_Dragon

Guest
To co zamykamy temat, co by spam z gratulacjami nie rozrósł się? ;p

Kac jest doświadczony, Wielkim jeszcze za wcześnie Cię tytułować. Może ktoś by się pokusił o napisanie kolejnej częsci Zebrania Klanowego hehe.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehe zanim zamkniecie temat to ja zdąrze złożyć gratulacje :p


no kacpi i tobie i wszystkim, którzy starali się jak mogą by pokonać google wielkie dzięki :wub:
teraz będziemy walczyć o I miejsce, swoją drogą drugie też jest bardzo miłym zaskoczeniem.
jak tak dalej będziemy działać to I miejsce gwarantowane
no teraz modki mogą się cieszyć nawałem roboty
aż cieszy 60-pare gości na stronie a za chwile będzie więcej.
także działajmy na forum
gacetce, radiu i wszędzie abyśmy byli najlepsi :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To taka mała prośba na koniec. Polujemy na hasło "Arcania: A Gothic Tale", żeby podskoczyć w googlach trochę pod nim bo jesteśmy badajże na 7 pozyszyn. dlatego jak coś piszecie o czwartej części gry, to nie piszcie "g4" czy inne perwersy, tylko starajcie się walić pełna, oficjalną nazwą. To chyba nie wielki wysiłek na rzecz forum ;)?

A teraz balanga do rana! A jutro bierzemy się ostro do pracy, by zasiąść tam gdzie nasze miejsce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom