Jeśli Nie Bezi To Kto?

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.
Wiemy o tym wszyscy doskonale, że nasz wspaniały heros - Bezimienny bohater - jest niezastąpionym, ale na pewno nie raz rozmyślaliście o tym, żeby zagrać kims innym. No i tu zmierzamy do meritum sprawy. W którą znaną wam postać z serii gothic chcielibyście się wcielić i przeżyć nią znaną wam historię?

Ja chętnie wciele się w postać Diega. Zawsze imponował mi swoim sprytem i zwinnością. Jest dobrym kumplem Bezia. fajnie byłoby właśnie nim walczyć ze śniącym itd.
Nie wiem dlaczego, ale od niego bije taka przyjazna aura, która zachęca do wcielenia się w tą postać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Gorn to typowy mięśniak, który najpierw leje po mordzie dopiero potem zadaje pytania hehe. Zdecydowanie fajnie byłoby przejść tą historię z jego charakterkiem i wyszczekaną buźką. W końcu fajnie byłoby również poznać lepiej jego historię. Ciekawe, że jeszcze nikt nie pomyślał o robieniu modów, gdzie głównymi bohaterami byliby przyjaciele bezia :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ja się zainteresowałem Thorusem, zawsze mnie ciekawiła jego przeszłość. Być może miłaby była odmiana zagrania innąpostacią ale jako jeden z tych bardziej starszych graczy ciężko by mi było sobie to wyobrazić.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jako, że zawsze lubiłem grać magiem, wcieliłbym się w Xardasa i zgłębił jego historie. Od nowicjusza do maga ognia, aż po zgłębienie czarnej magii i zostanie Nekromantą. Przy okazji wyeksponowałbym historię klasztoru Magów Ognia, a także magii jako takiej.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja najbardziej polubiłem Lestera. Zawsze wybiera najlepsze rozwiązanie oraz najkorzystniejsze. Była by dla mnie ciekawa gra pomiędzy jego przeszłością, a przyszłością (pomiędzy G3 a G4).
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A więc ja chciałbym zagrać Gornem.A dlaczego?Ponieważ jest to umięśniony człowiek który wali dużo a myśli mniej.Ale pozatym chciałbym zgłębić jego historie czasu przed Kolonią do jego śmierci lub dalszych losów.

Oprócz Gorna chciałbym także zagrać Magiem Wody Saturasem ponieważ interesowało mnie jak został jednym z najlepszych Magów w całej grze.Ale pozatym chciałbym prowadzić Koczowników Drogą Wiecznego Wędrowca
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Mnie z kolei zainteresowałaby historia Gorna :). Jest to umięśniony facet o potężnym kaloryferze :D, który na pewno wpadł do Kolonii za obicie jakichś ludzi :).
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
Hmm... Ciekawy Temat.

Zastanawiam się nad Miltenem, albo Diego. Ten pierwszy, jest dość potężnym i mądrym magiem ognia, a tą frakcję lubię. Jest bardzo przyjacielski i tym podobne. Natomiast Diego, jest zręcznym i sprytnym złodziejem. Jest też również pomocny, jak można wywnioskować z kontaktów pomiędzy nim a Bezimiennym. Ale raczej spryt i zręczność, przewyższyły mądrość. Tak więc, wybieram Diego. W pewnym stopniu przypomina mi on naszego Bezimiennego, ale tylko w małym stopniu. No i jak już u góry napisałem, zręczny i sprytny złodziej, a za to go bardzo cenię ^.^
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja chętnie zagrałbym Diegiem, poznał jego współprace Gerbrandtem(czy jakos tak :p ),ogólnie jego historię przed wydarzeniami z jedynki

Modduję Gothica od jakiegoś czasu więc mógłbym takie mody porobić dla wszystkich wyżej opisanych postaci, ale potrzebowałbym pomocy kogoś z tego forum kto zna się na moddingu (Na the Modders próżno szukać kogoś do pomocy )
 
Do góry Bottom