Jak Zrobić Bitwę?

Status
Zamknięty.

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Raz chciałem zrobić małą bitwę w khorinis ale nie wiedziałem jak zrobić żeby najemnicy walczyli ze strażnikami więc postanowiłem że będę zmieniał się w jakąś postać i atakował inną ale to długo trwało czy jest jakiś inny sposób?
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Polecam oglądnąć kilka filmików na YouTube np. sekrety filmowe er0la18. Tam jest duzo pokazane miedzy innymi jak zrobić taką bitwę.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Szczerze powiedziawszy mało się na tym znam, ale z własnych doświadczeń wynika że łatwiej byłoby zrobić bitwo Paldayni vs Bandyci. Bo ja pewnie zauważyłeś gdy nosisz zbroję bandyty wszyscy się atakują (prócz osób z Jarkendaru).
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Możesz ściągnąć G2MDK PL, wejść do pliku jakiegoś najemnika, zmienić mu gildię na 10 (to chyba szkielet), zapisz, i wpisz na niego kod w Khorinis.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
wpisz kod na 50najemników i zamień się w jednego paladyna po czym uderz nim najemnika przez co najemnicy zaczną bić paladyna a reszta paladynów najemników
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Jak już mówiłem w sekretach filmowych cz.4 jest pokazane jak to robić.

W skrócie:
Robisz sobie kilka testmodelli komendą insert ta_testmodell
dajesz im jakieś ubranko i broń
pauzujesz wszystkich i zmieniasz im gildie i true gildie na bandytę(set guild GIL_BDT i set trueguild GIL_BDT)
zanim ich od pauzujesz sobie tez zmień gildie na bandytę żeby ciebie nie lali
jak to zrobisz zagadujesz do każdego i każesz im iść za tobą teraz idziesz z nimi do miasta czy gdzie tam sobie chcesz i robisz rozróbę, ewentualnie po drugiej stronie frontu robisz to samo tylko z paladynami tylko w tym wypadku nie wiem jak zmienić gildię na paladyna więc dobrym wyjściem będzie zespawnwanie jakiegoś paladyna np.
tu są kody na kilku paladynów:
pal_201_Ingmar – Ingmar
pal_202_Albrecht – Albrecht
pal_203_Lothar – Lothar
pal_216_Cedric – Cedrik
pal_217_Marcos – Marcos
pal_250_Garond – Garond
pal_251_Oric – Orik
pal_252_Parcival – Parcival
pal_258_Kareloth – Kareloth
pal_260_Tandor – Tandor
pal_261_Gerond – Gerond
pal_67_Sengrath – Sengrath
pal_68_Udar – Udar
pal_80_Tengron – Tengron
pal_81_Fajeth - Fajeth
(kody z topicu http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/19757-kody-do-gothic-2/)
Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania koledzy pomogą.

Pozdro
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Żeby zrobić niezłą zadymę trzeba przejść w okół zamku w GD i powoli zbierać orki oraz wargi
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat w zasadzie wyczerpany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom