Grupa Operacyjna

T

Thran

Guest
Co tu dużo mówić.

Mieszko i Ziemovit są z Zielonej Góry ale robią za to fajne teledyski moim zdaniem Nie będzie niczego jest najlepsze a potem świr ale oni lekko przypominają Comę ale nie mogę ich porównać :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Mniam ;p. Sam miałem założyć ten temat ^^. Muszę przyznać że to jeden z moich ulubionych zespołów muzycznych (o ile zespołem są xD). Cóż, bardzo podobają mi się ich teksty. Dla niektórych śmieszne, a dla niektórych żałosne. Kwestia gustu, więc mnie tu nie zjeżdżajcie ;]. Muzyka taka trochę przypominająca hip-hop, ale mogę się mylić (jestem zielony w tych sprawach ;]). Powiedzieć o nich mogę tylko że mają zaje*iste piosenki. Szczególnie ''świr'' i ''bądź sobą''.. Oceniać liczbowo nie będe ;].

Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT
ale oni lekko przypominają Comę


wtf ?!?!

Jak mam zly dzien to lubie sobie puscic ich teledysk tak zeby sie posmiac ;] Ale nie znich tylko z ich pomysłów, podziwiam ich za to ze robią to co lubią i mają wyrąbane na opinię publiczną ;p
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja o nich usłyszałem zaraz po tej piosence o Krzysiu K. :p Cały czas z kolegą się z tego polewaliśmy ale było mineło i za kolejnym razem przestało być śmieszne. Każda ich kolejna piosenka wydaje mi się być gorsza od poprzedniej ale mimo to chyba coraz więcej osób się deklaruje że im się taka muzyka podoba. Teraz o ile sie nie mylę Mieszko poprowadzi jakiś program na Vivie więc zobaczymy...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jedyna piosenka z która slyszałem jest o Kononowiczu. Jest zaje*ista. Mam ja nawet na komórce :D "CYTAT
Taki mamy plan jaki potrafimy zrobić, oddaj cześć wodzowi niech zyje Kononowicz

No po prostu cud miód :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Ja mam ich płyte. i jest extra mają kilka super kawałków np. kompleksy, mikrofon pod napięciem, podobne przypadki,
prymityw i wiele innych
CYTAT
No po prostu cud miód
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Przeglądałem temat muzyczny i nie mogłem się oprzeć temu o GO :p
Nie znam ich wszystkich kawałków, ale te które słyszałem to super kawałeczki.

Nie będzie niczego, Świr, Mieszko, Bądź sobą oraz Kompleksy <~~ to kawałki które znam
No i jeszcze Ugryź suchara (dobra przeróbka Uderzenia w puchara).

Ich teksty wydają się śmieszne, ale w gruncie rzeczy próbują coś przekazać.
Ja to po prostu wiem ;-)
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Do rapu to oni nie podchodzą,ale do muzyki rozrywkowej pasują idealnie.
Chociaż od dawna przestałem ich słuchac.Przestali mnie bawic
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Bleee, byli ostatnio w mojej mieścinie na corocznej imprezie - pożegnanie wakacji. Kumpel przyznał, że żeby tak odawalć na scenie jak odwalał ten mieszko, to musiałby ćwiartkę jednym tchem wypić.

Osobiście, nie mogłem słuchać tego ich "śpiewu". Nie lubię tego stylu, ale i sam gość jakoś mnie denerwował. Ogólnie rzecz ujmując, to pod sceną znajdowała się tylko garstka żelaznego elektoratu - reszta obecnych osób na tej imprezie wolała piwo ;p.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Kiedyś GO miała fajne teksty, ale teraz to komercyjna grupa, a nie operacyjna, 10 (chyba, dokładnie nie pamiętam) Września jadę ich posłuchać do Jeleniej Góry. Mam nadzieję że będzie warto kiedyś mi się podobali, ale ich nowe piosenki to dno.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Co do składu nic nie mam, chłopaki mają poczucie humoru więc jest dobrze :D Kilka ich kawałków mi się podoba np. Bądź sobą czy Świr. Tego "Mieszka" polubiłem odkąd zaczął się nabijać z Dody, a podobno raz się z nią w windzie pobił xD wszytko OK ale proszę nie nazywajcie tego Hip-Hopem :D
 

Scores

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
3
Faktycznie, Hip-Hop to nie jest. Sam Mieszko w jednej piosence mówił o sobie i o swoim gatunku muzycznym "Jeśli rap umiera, to raperów wina. Poczytaj sobie Karola Darwina"

O ile się nie mylę to właśnie piosenka Świr.
Osobiści lubię takie ich piosenki jak "Świr" , "Pomocy" , "Podobne Przypadki" , "Wampir" , Nie będzie niczego" oraz "Lepszy Świat"
 
Do góry Bottom