Gothic 5 Jak G2,g1 ?

Status
Zamknięty.

harry509

New Member
Dołączył
26.8.2011
Posty
1
Siemka , czy nie uważacie , że fajny by było , gdyby g5 opierał się na g1 i g2? Chodzi mi o wygląd , fabułę, świat, wiele misji i gra tworzona ogólnie na g1 i g2. Zagrałbym sobie w g5 ,które byłoby bardzo podobne do g2,g1 system walki po prostu jakby kontynuacja g2 , tylko nie w tak lipnej wersji jak g3 ;/G3 jest marny w ch**. Wyobraźcie sobie , ten klimat z g2 i g1 ten trud z walką , zabijanie orka dopiero na wyższym lvl, uciekanie przed trollem , przed mobkami , tylko pomyślcie .. aż chcę się grać.. Wiem , że to jest nie możliwe ,bo stawiają teraz na nowości jakieś efekty itd , ale jak dla gothica ,one totalnie nie pasują.. w G1 i G2 można było grać latami , a co dopiero z dodatkami.. To była gra... MmmM.. a teraz ... G3 niektórzy nawet nie przejdą i już kończą z "NUDY".. Te emocje , kiedy biłeś smoka... A w g3 smok to pikuś , system walki tam zrobiony jest banalny , a g4 można przejść w 2 dni.. , ado tego atmosfera panująca w części 3 i 4 jak dla mnie nie jest tak fajna , jak w 2 i 1 z dodatkami;) Odbijanie kopalni, piraci .. to wszystko było piękne... założę się , że gdyby powstało coś na styl starszych części , wiele więcej graczy byłoby zadowolonych. Co wy na to?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Gra nie musi być ze słabą grafiką, słabymi efektami, walką itd. trzeba po prostu dużo popracować, takim przykładem gry z poziomek trudności i klimatem gothic 1/2 jest Risen gdzie ja po prostu czuje że to jest gra oparta na gothic 2. Jeśli Phirania będzie robić Gothic 5 i nie będzie pośpieszana jak w przypadku Gothic 3 i tworzyć tą grę na lajcie wyjdzie jak nasze stare Gothicki. Jak na razie czekamy na Risen 2 i jestem pewien że będzie to gra zbliżona do ich pierwszych gier.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To jak zrobią Gothic 5 zależy tylko od jego twórców. PB ma swoje zasady, w każdej swej grze którą tworzą na spokojnie umieszczają swe charakterystyczne znaki czyli klimat, fabułę, świat na miarę ich możliwości.
Risen 2 : Dark Waters powstaje w oparciu o G1, G2 i Risen, więc może lepiej dla ciebie śledzić informacje na temat tej gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom