Gothic 5 - Fabuła [Dyskusja]

qlawy4

New Member
Dołączył
28.1.2011
Posty
2
Jak myślicie, jaka będzie fabuła 5 cześć Gothic'a ??
Dalsze przygody Bezimiennego Pastucha, czy reaktywacja kultowego Beziego ??
Ja bym był przeszczęśliwy z tej drugiej sugestii.

Według mnie fabuła wyglądała tak:
Bezimienny Pastuch po przeżytych przygodach,
postanawia przejść w stan spoczynku i zamiszkać w swojej rodzinnej wiosce jako hodowca była.
W podeszłym już wieku Bezi wyczytawszy legende o Wodach Młodości, postanawia zgłebić ich tajemnice.

Dalej już nie wymyśliłem, więc jak chcecie to dopiszcie coś :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Powiem, że ta twoja wizja nie jest zbyt oryginalna, ni odkrywcza... Powrót starego Beziego jako głównego bohatera, przyszłych przygód jest raczej nie możliwe. Jeżeli ukończyłeś Arcanię G4, to raczej powinieneś zdawać sobie z tego sprawę. Z tego punku widzenia, temat wydaje się wtórny i nic nie wnoszący. Mogę się jednak mylić. Zobaczymy co inni mają na ten temat do powiedzenia.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wpada w szał bo nie wygrał w totka. Potem morduje napotkaną wioskę. Głowy nabija na pal. Ulkrywa się w jaskini. Lee detronizuje go. Bezimienny jest ścigany listem gończym. Po kilku latach ukrywania się zostaje zabity przez wilka.

No i jeszcze będzie sporo questów pobocznych.


EDIT: Ja i spam? Pomyśl, mam 2777 postów. Po co mam spamować?;p

Żeby mieć 2778.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
@up - zwykły spam, ostatnie upomnienie.

Przed ewentualnym G5 (a raczej Arcania 2) wyjdzie co najmniej 1 dodatek, także nie ma sensu w tej chwili dywagować nad fabułą ten części, gdyż nie wiemy jak zakończą się dodatki.
To tak jakby po przejściu G3 rozmyślać nad tym jaka będzie fabuła w G4 (przed jej premiera oczywiście) nie grając przedtem w Zmierzch Bogów.

Tak czy siak, plusik za temat do dyskusji :).
 

qlawy4

New Member
Dołączył
28.1.2011
Posty
2
Ale jakby po tych wszystkich dodatkach do Arcani,
By stworzyli "prawdziwą" kontynuacje Gothic'a
opisującą dalsze przygody Beziego
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak wiemy marka Gothic jest teraz pod wielkim znakiem zapytania. Jest duża szansa, ze kto inny moze ja przejac, a on moze nie znac Bezimiennego i wymysli zupelnie nowa historię nie laczaca poprzednie czesci. Lub moze ja przejac firma, ktora doskonale bedzie znala serię i zrobi prequel?

O ile pamietam maja wyjsc 2 (lub wiecej) dodatków do Arcanii dajace kilkugodzinną przygodę (a raczej sielankę).
Ale najwaznziejszym faktem jest to, ze nie wiemy co ludziom do glowy przyjdzie i moga wywrócic świat Gothic'a do góry nogami.


Ale ja i tak czekam na Gothic I Reloadem w wersji HD, bo widze, ze teraz taka moda u firm ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
mi się wydaje że będzie coś związane z rdzennymi mieszkańcami pozostałych wysp południowych (bo na 99% akcja gry będzie tam się dziać) będzie coś w stylu "rhobar atakuje pozostałe wyspy to trza się bronić" nic oryginalnego i jednocześnie normalnego na realia Gothica nie wymyślą.
 

Geschenke-14

New Member
Dołączył
29.1.2011
Posty
1
Hi,
i'm new registered here, i'd like to say thanks to all here,
i have read a lot of interesting here and it helped me a lot.
Many thanks,
Mary
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Hello, you do not have much to thank. Its Our job.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A moim zdaniem nie mamy potrzeby żeby zamartwiać się dalszymi losami serii Gothic z dwóch powodów:
-mają wyjść jeszcze dwa dodatki których fabuła może się potoczyć róznie.
-losy mogą potoczyć się różnie ponieważ firma ma poważne kłopoty a niewiadomo kto może się zaopiekuje Bezimiennym.

To by było na tyle.

Jak zwykle porażasz wnikliwością postów, a ich forma jest aż nadto wyczerpująca... Popracuj szczurku nad swoimi wypowiedziami...
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Moim zdaniem nie będzie już Gothic 5 tylko Arcania 2.

A pozatym nie jest jeszcze przesądzone w czyje ręce przejdą prawa do Bezimiennego i jeak potoczą się jego losy.

Co do fabuły to chciałbym wrócić ,w następnych częściach, do Khorinis i zobaczyć co i jak się tam zmieniło.
 
Do góry Bottom