Exodus

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
exodus_exhibit.jpg


Około października 2007 roku amerykańska grupa Exodus wydała płytę "The Atrocity Exhibition... Exhibit A". Może i trochę późno ją odkryłem ale gorąco polecam jej posłuchać wszystkim fanom mocnej i brutalnej muzyki. Nagrania trzymają dobry poziom. Szybkie i mocne riffy trzymają w napięciu. Ogólnie kawał dobrego thrash metalu.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
Świetny materiał, od pierwszych dźwięków na "A Call To Arms", który następnie przechodzi w "Riot Act", aż do ostatnich odgłosów z "Bedlam 123". Album zawierał w sobie wszystko, co powinien mieć dobry thrash, moc, brutalność, dynamiczne riffy, dająca kopa perkusja, no i wokalistę zdzierającego sobie gardło w imię dobrej muzyki. Płytę oczywiście polecam, naprawdę warto posłuchać ten album.

A, dudekkss, pisze się thrash, popraw błąd z łaski swojej, bo to bije po oczach, a Exodus nie gra śmieciowego metalu, nie możesz ich obrażać w ten sposób, skoro na Brutalu zobaczysz ich na żywo. ;)

Dzięki, że mnie uświadomiłeś, bo bym dalej tak pisał [ z angielskiego jestem noga ] ;] - dud
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Z ciekawości nabyłem :)P), bo wcześniej z zespołem tym nie miałem styczności. Brzmi dobrze, mocno i konkretnie, fan tego typu muzyki znajdzie tu wszystko co powinno się tu znaleźć. Brutalne i 'brudne' w sposób odpowiedni. Jedyne co mogę zarzucić to to, że mamy raczej do czynienia z rzemieślniczą rzeźnią niż czymś bardziej wymyślnym. Niemniej, jako typowy thrash sprawdza się Exodus bez zarzutu.

PS Najbardziej podobają mi się "Riot Act" i "Funeral Hymn".
 
Do góry Bottom