3Oda Kru

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
3oda Kru – prawdopodobnie najbardziej zwariowany hip-hiphopowy zespół czyli odpowiedź na pytanie jak wyglądałby hip-hop gdyby zamiast w Nowym Jorku narodził się w Parzymiechach. Liderem i pomysłodawcą zespołu jest GrubSon – niedawno debiutant, a dziś jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce. Wyjątkowo energetyczne występy i specyficzne poczucie humoru to dwa podstawowe aspekty wyróżniające 3odę na tle innych zespołów hip-hopowch. Ich twórczość pełna dystansu do siebie samych i otaczającej ich rzeczywistości, a także ciągłe poszukiwania muzyczne, czynią ich debiutancką płytę albumem bardzo nietypowym.

Od siebie mogę powiedzieć, że 3oda zaczarowała mnie jakiś rok temu. Ich "Parchastyczny Mikstejp" jest mega, mega i jeszcze raz mega parchastyczny. Płytę polecam nie tylko fanom hip-hopu, ponieważ "Parchstyczny Mikstejp” to hip-hop nafaszerowany wszystkim co z hip-hopem nie bardzo się kojarzy". Nie ma problemu z dostępnością, płytę można kupić w Empiku za 35 zł , lub w sklepie MaxFlo.

 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jam też jest fanem, płyta epicka. nabyłem ją ostatnio z okazji wczorajszego koncertu, była tam cała 3oda bez Metrowego. Ich kawałki są bardzo chillautowe i humorystyczne - to są główne atuty tej płyty :D
pozdro parchy yhyhyhy :trollface:
 
Do góry Bottom